Logitech G32SE kulaklık format sonrası çok az ses geliyor

asil56

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, daha önceden tablet, telefon ve IMac'te kullandığım Logitech G32SE modeli kulaklığım yeni topladığım sistemimde eski ses kalitesinin yarısında ses veriyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sistemim şöyle:

Ryzen 5 3600X.
RX550 4 GB.
MSI B450 Tomahawk.

Başlık ile konu uyumsuz. Format ile alakalı hiçbir şey yazmıyor konuda. Ayrıca bu mümkün çünkü kulaklığın kendi ses kartı yok. Kendi ses kartı olmayınca da bağlı olduğu yerin anakartındaki ses kartını kullanıyor.

Bir de anakartın sürücülerini kurdunuz mu?

Sitesinden ses sürücüsü indirip deneyin.

Başlık ile konu uyumsuz. Format ile alakalı hiçbir şey yazmıyor konuda. Ayrıca bu mümkün çünkü kulaklığın kendi ses kartı yok. Kendi ses kartı olmayınca da bağlı olduğu yerin anakartındaki ses kartını kullanıyor.

Bir de anakartın sürücülerini kurdunuz mu?
Hocam kurdum, herhangi bir setup yok, 1h3 uzantılı bir dosya var bunu nereye atmalıyım?

Doğru dosyayı indirdiğinize emin misiniz? Attığım linke girip sürücü kısmına geldikten sonra işletim sisteminizi seçin. On-board audio drivers yazacak orada. Ona tıklayıp üstteki 48.58 MB'lık dosyayı indireceksiniz. ZIP dosyasını çıkardıktan sonra şöyle olması lazım:
1615722052609.png

E
Doğru dosyayı indirdiğinize emin misiniz? Attığım linke girip sürücü kısmına geldikten sonra işletim sisteminizi seçin. On-board audio drivers yazacak orada. Ona tıklayıp üstteki 48.58 MB'lık dosyayı indireceksiniz. ZIP dosyasını çıkardıktan sonra şöyle olması lazım:
Eki Görüntüle 921564
Evet çıktı, setup ile kuruyorum öyleyse. Bir de kulaklığı kasanın arkasındaki girişlere takmam gerekir değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı