Logitech G332 inceleme

Logitech G332 kulaklığımı tam 1 aydır kullanıyorum ve çoğu özelliğini değerlendirdim.

İlk önce kutuyu açtığımızda kulaklık, AUX çevirici ve sticker çıkıyor tabii ki kullanım kılavuzuda var.

Kulaklığın ses kartı olmadığı ve USB ile bağlamadığımız için bir yazılımı mevcut değil.

Gelelim ses kalitesine, müzik için basslar iyi ama hem yüksek bass verip hem de şarkıdaki tizleri veremiyor o nedenle bass biraz daha baskın kalıyor ama uzun süreli olmayan bass vuruşları iyi ses kalitesi çok doğal mesela RDR2'de kendimi doğanın içindeymiş gibi hissediyorum, CS:GO'da long tarafındaki arabada dururken long kapıdaki adamlar çok rahat duyuluyor stereo ama bence ses kasmak için kötü değil aynı şekilde 7.1 yok ama CS:GO'da midden short geçerken adamın CT de veya short yakında olup olmadığı anlaşılıyor.

Konforuna gelecek olursak deri olduğu için kulağım ısınıyor uzun süreli oyunda ama benim kulağım daha terlemedi, kulağı her şekilde saran bir yapısı var ve kulağı komple içine alıyor, hafif olduğu için kafaya ağrı yapmıyor ama elime alınca biraz içi boşmuş gibi hissediyorum, kafa bandı tarafında daha yumuşak bir malzeme tercih ederdim ama idare eder diyebilirim.

Kulaklığı kullanmaya başladığım ilk günlerde sünger ve kafa bandı çok kötüydü yani acayip sert idi ama şu an yumuşadı.

Malzeme kalitesi olarak içindeki metal kısım bayağı sağlam gözüküyor menteşeler iyi ama çok fazla gıcırdama var mesela masadan alıp kulağımıza takacağımız zaman bile gıcırdama azıcık var bunun sebebi galiba hafif olması, bir de az bir şey leke tutuyor ama silince geçer büyük ihtimalle.

Mikrofonu oldukça iyi arkadaki uğultu gibi sesler karşı tarafa gitmiyor, çok az da olsa kıvrılabilen bir mikrofon ve yukarı kaydırınca kapanıyor bu özellik hoşuma gitti.

Sağlamlık açısından düzgün bir şekilde kullanılırsa uzun yıllar gidecek gibi.

Derseniz alınır mı? Ben keşke 376TL fiyata bunu değil de 350TL fiyata Anker Soundcore Strike 3 alsaydım diyorum.

Sorularınız varsa cevaplayabilirim.
Edit: Kulaklık yere düştü hem de düşerken tutayım diye yanlışlıkla daha hızlı düşmesine sebep olmama rağmen hiçbir şey olmadı, sağlam kulaklıkmış fiyatının hakkını vermiyor yazmıştım ama veriyor.
Edit 2: Epey uzun zamandır kullanıyorum 1 yıl oldu galiba ses olarak hiçbir sıkıntısı yok ama söylemezsem içimde kalır, mikrofon kısmı yukarı kaydırıp indirmeli ve bu yüzden zamanla tek seferde aşağı indirince çalışmıyor birkaç sefer yukarı aşağı yapmam gerekiyor belki garantiye yollarım. Hor kullanmadım neden oldu bilmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı