Logitech G332 mi Corsair HS35 mi?

Al birini vur ötekine. Biri fiyatını hak etmiyor, HS35 ise malzeme kalitesi kötü ve mikrofonu arı gibi vızıldayan bir çöp.

Alternatif;

Kulaklıklarda stok sorunu yaşanıyor. Biraz beklemenizi öneririm, Drop Plus ve CH321 gibi güzellikleri kaçırırsınız.

Al birini vur ötekine. Biri fiyatını hak etmiyor, HS35 ise malzeme kalitesi kötü ve mikrofonu arı gibi vızıldayan bir çöp.

Alternatif;

Kulaklıklarda stok sorunu yaşanıyor. Biraz beklemenizi öneririm, drop Plus ve CH321 gibi güzellikleri kaçırırsınız.

Ben Xbox Series S ile uyumlu bir kulaklık arıyorum ya stereo girişli olmalı ya da kablosuz olmalı.
Bütçeniz ne kadar? HS35 hem kalitesiz hem de cızırtı sorunu var.

CH321'in stoğunu bekleyin derim.

400 TL.

Alternatif;

Kulaklıklarda stok sorunu yaşanıyor. Biraz beklemenizi öneririm, Drop Plus ve CH321 gibi güzellikleri kaçırırsınız.
Rampage Drop Plus öneriliyor mu?

Evet, güzel bir ürün. Bolca önermiştik, sanırım ondan stoğu bitti çoğu üründe olduğu gibi 🤭
Çevre birimlerinin kilit ismisiniz. Ben de dün hatırlarsanız hediyemi sizin önerinize göre seçtim. Kerem Enginar ve sizin önerdiğiniz ürünlerden şüphe duymuyorum. :) Oyun kulaklığı olarak da, Asus sever biri olarak TUF serisinin arkadaşı üzmeyeceğini düşünüyorum önerileriniz arasından.

Geri
Yukarı