Logitech G333 alınır mı?

PC kullanıyorum fakat Kulaklık/Mikrofon tek slot olan bi çıkış portuna takılı paylaşımlı portlarda mikrofon görünmez normal olarak bir ses kartı ile kullanman gerekebilir.

Elimde bir dönüştürücü var. Bunu kullanarak Mic ve kulaklık girişini ayırıp PC'ye bağlayabilirim. Bu iş görmezmi ya da Type-C USB'a dönüştürücü kullanarak çalıştıramaz mıyım? Önerebileceğinix bir ses kartı var mı? Bu donanımların oldukça yabancısıyım. Nasıl kullanmam gerektiğini bilemiyorum.

Elimde bir dönüştürücü var. Bunu kullanarak Mic ve kulaklık girişini ayırıp PC'ye bağlayabilirim. Bu iş görmezmi ya da Type-C USB'a dönüştürücü kullanarak çalıştıramaz mıyım? Önerebileceğinix bir ses kartı var mı? Bu donanımların oldukça yabancısıyım. Nasıl kullanmam gerektiğini bilemiyorum.
Bunlar da mantıklı yollar şahsen ben harici bir ses kartıyla kullanmıyorum iyi bir ses kartı, wifi kartı, ethernet kartı teknolojilerin son tüketiciye gereksiz pahalı satılmasından sebeple anakartın 7.1 ses destekliyorsa markası ne olursa olsun önemsemeden adaptörle kullanmak için alabilirsin.
Şayet anakartın desteklemiyorsa USB Ses kartı dışında büyük bir ses kartı almanı tavsiye etmem USB ses kartında da 7.1 yazsın yorumlarda 7.1 olduğunu doğrulayan birileri olsun aynı satıcıdan 30-40 TL bandında alabilirsin ama sana tavsiyem 7.1 desteklemeyen anakartta kendi ses kartı olan kulaklık modellerine bakman olur.
Anakartının sitesinden özelliklerine bakabilirsin.

Bunlar da mantıklı yollar şahsen ben harici bir ses kartıyla kullanmıyorum iyi bir ses kartı, Wi-Fi kartı, Ethernet kartı teknolojilerin son tüketiciye gereksiz pahalı satılmasından sebeple anakartın 7.1 ses destekliyorsa markası ne olursa olsun önemsemeden adaptörle kullanmak için alabilirsin.
Şayet anakartın desteklemiyorsa USB ses kartı dışında büyük bir ses kartı almanı tavsiye etmem USB ses kartında da 7.1 yazsın yorumlarda 7.1 olduğunu doğrulayan birileri olsun aynı satıcıdan 30-40 TL bandında alabilirsin ama sana tavsiyem 7.1 desteklemeyen anakartta kendi ses kartı olan kulaklık modellerine bakman olur.
Anakartının sitesinden özelliklerine bakabilirsin.

Anakart sitesinde böyle yazıyor.
  1. Realtek® Audio codec.
  2. HD ses desteği.
  3. 2/4/5.1/7.1-kanal
  4. Spdıf çıkış desteği.
Var mı şimdi bende 7.1 desteği.

Evet 7.1 Kanal desteği var 2-erkek 1-dişi ses kablosu doğrudan kullanabilirsiniz veya usb tip a'dan tip c'ye adaptör alarak çıkış alabilirsiniz. 2. yol daha garantici olacaktır. Ses kablolarının kalitesi 7.1 desteğini etkileyebiliyor.

Selamlar. Type c to usb dönüştürücü ile bağladığınızda kalite kaybı oldu mu?
Hayır. Hiçbir kalite farkı olmadı ancak anakartımın ses sürücüsü sayesinde sanal 7.1 deneyimimi yalnızca 3.5 mm jak ile taktığımda fazlasıyla geliştirebiliyorum kulaklığı takıp ses sürücüsünden ayar yapmadığımız sürece hiçbir farklılık yokken anakartın yazılımı olan Sonic Studio 3 yazılımıyla kalitesi gerçekten kulak üstü kulaklık performansından daha iyi performans veriyor desem yeridir. Preset ekolayzır ayarları sayesinde kulaklığın markasına modeline göre hazır ayar yaparak ses kalitesini ve berraklığını hissedilir miktarda artırabiliyorsunuz.
Tip-C ile kullandığımdaki deneyimime gelecek olursak kulaklık bilgisayarda kullandığım en iyi kulakiçi kulaklık konumunda, hatta ses performansı öyle ki kullanmış olduğum bazı kulak üstü kulaklıklardan dahi daha dengeli ve daha kaliteli sesi var. Yazılım olmadan kullanılsa dahi çok başarılı çift sürücü sayesinde gerçekten aşmış diyebilirim.
Airpods Pro 2 kulaklığım da var olmasına rağmen iyi bir sürücü ile ses kalitesi farkı kapanmak üzere kalıyor diyebilirim, pahasına göre gerçekten başarılı bir ürün. Memnunum tavsiye ederim.

Hayır. Hiçbir kalite farkı olmadı ancak anakartımın ses sürücüsü sayesinde sanal 7.1 deneyimimi yalnızca 3.5 mm jak ile taktığımda fazlasıyla geliştirebiliyorum kulaklığı takıp ses sürücüsünden ayar yapmadığımız sürece hiçbir farklılık yokken anakartın yazılımı olan Sonic Studio 3 yazılımıyla kalitesi gerçekten kulak üstü kulaklık performansından daha iyi performans veriyor desem yeridir. Preset ekolayzır ayarları sayesinde kulaklığın markasına modeline göre hazır ayar yaparak ses kalitesini ve berraklığını hissedilir miktarda artırabiliyorsunuz.
Tip-C ile kullandığımdaki deneyimime gelecek olursak kulaklık bilgisayarda kullandığım en iyi kulakiçi kulaklık konumunda, hatta ses performansı öyle ki kullanmış olduğum bazı kulak üstü kulaklıklardan dahi daha dengeli ve daha kaliteli sesi var. Yazılım olmadan kullanılsa dahi çok başarılı çift sürücü sayesinde gerçekten aşmış diyebilirim.
Airpods Pro 2 kulaklığım da var olmasına rağmen iyi bir sürücü ile ses kalitesi farkı kapanmak üzere kalıyor diyebilirim, pahasına göre gerçekten başarılı bir ürün. Memnunum tavsiye ederim.

b250m mortar arctic anakartım var. Bahsettiğiniz uygulamayı kullanabilir miyim bu anankart ile?

Yeni konular

Geri
Yukarı