Logitech G335 2022'de hâlâ alınır mı?

Merhaba. Bu kulaklığı alma fikrim var. Halen alınmaya değer mi? 1200-1500 TL bütçe var.
Ben logitech g332 kullanıyorum önceden ikisininde fiyatı 400tl di şuan dolar artınca fiyatları uçmuş durumda ben olsam o parayı vermem o kulaklığa hyperx lere bakabilirsin.

Ben logitech g332 kullanıyorum önceden ikisininde fiyatı 400tl di şuan dolar artınca fiyatları uçmuş durumda ben olsam o parayı vermem o kulaklığa hyperx lere bakabilirsin.
önceden 400tl olan kulaklık şuan 1k ve malzeme kalitesi de çok iyi değil plastik onun yerine cloud 2 alabilirsin.

önceden 400tl olan kulaklık şuan 1k ve malzeme kalitesi de çok iyi değil plastik onun yerine cloud 2 alabilirsin.
Ve ürün 7.1 değil onu da belirtiyim.

Son düzenleme:
G332 kulandım ve halen kullanıyorum. Kronik sorunlu menteşe kısmı elimde kaldı. Çok fazla bu konu hakkında şikayet gördüm.
Ben halen kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım fakat arkadaşımda da menteşe kısmı gitmişti.

Geri
Yukarı