Logitech G335 oyuncu kulaklığı kayışı

Heymeri

Decapat
Daha fazla  
Logitech G335 oyuncu kulaklığına sahibim ancak bir süre sonra kayışı iyice esneyip bollaştı. Yenisini almak istedim fakat internette satılan bir yer göremedim. AliExpress gibi yurt dışı siteleri çıkıyor ancak bir tane lastik için o kadar para vermek beni zorlar. Bu kulaklık kayışının satıldığı bir yer varsa bana söylerseniz çok memnun olurum.

Hocam Logitech desteğe yazarsanız belli bir ücret karşılığında veya ücretsiz olarak size gönderim yaparlar diye düşünüyorum.

Yazıp fiyat isteyin kayış için.

Bir de şöyle bir şey buldum Amazon üzerinden. kendi sitesinde o kayışlar G733 ve G335 için ortak olarak geçiyor.
Bu ürünün sorun çıkarmayacağını düşünüyorum bundan dolayı.

Aliexpress üzerinden ne kadara satılıyor tahmini olarak? Yukarıdaki üyenin de belirttiği gibi Logitech desteğe yazarsanız sizlere ücretsiz/ücretli temin edebilirler.
Burada ücretsiz kargo seçeneğiyle gönderim sağlanıyor, fiyatı da gayet makul.
Düzenleme: Kendi hesabımla giriş yaptığım zaman fiyatı uçtu, dilerseniz aşağıda bıraktığım linkten bir bakın;

Hocam Logitech desteğe yazarsanız belli bir ücret karşılığında veya ücretsiz olarak size gönderim yaparlar diye düşünüyorum.

Bir de şöyle bir şey buldum Amazon üzerinden. kendi sitesinde o kayışlar G733 ve G335 için ortak olarak geçiyor.

Ben de aynı siteye bakıyordum ancak 310 TL gibi bir fiyata denk geldiği için oradan almaktan vazgeçtim 🥲 Dediğiniz gibi bir desteğe ulaşmaya çalışayım.

Aliexpress üzerinden ne kadara satılıyor tahmini olarak? Yukarıdaki üyenin de belirttiği gibi Logitech desteğe yazarsanız sizlere ücretsiz/ücretli temin edebilirler.
Burada ücretsiz kargo seçeneğiyle gönderim sağlanıyor, fiyatı da gayet makul.
Vergi ve kargosuyla 141 TL ye bir ürün görmüştüm. Ben bir tane kayışın bu kadar fiyatta olmayacağını düşündüğüm için daha uygunu vardır diye araştırmaya çalışıyorum. Daha önce kayış almadım bilmiyorum bu fiyatlar normal mi?

Vergi ve kargosuyla 141 TL'ye bir ürün görmüştüm. Ben bir tane kayışın bu kadar fiyatta olmayacağını düşündüğüm için daha uygunu vardır diye araştırmaya çalışıyorum. Daha önce kayış almadım bilmiyorum bu fiyatlar normal mi?

Pek değil hocam. Ekonomi ve dolar kuru yüzünden fiyatlar epey yüksek bence.

Vergi ve kargosuyla 141 TL ye bir ürün görmüştüm. Ben bir tane kayışın bu kadar fiyatta olmayacağını düşündüğüm için daha uygunu vardır diye araştırmaya çalışıyorum. Daha önce kayış almadım bilmiyorum bu fiyatlar normal mi?
Ülkemizde bu tür kayışlar ortalama ne kadar bir fiyata satılıyor bilmiyorum fakat, yurtdışında fiyatları 10$'dan başlıyor;

Destekle konuşmaya çalıştım fakat Türk bir canlı desteğe ulaşamadım. İngilizceden çevrilmiş şekilde biri benimle iletişim kurmaya çalıştı ancak arızalı ürünü iade etmem konusunda ısrarcı oldu ben de kulaklığımın arızalı olmadığını sadece aksesuarının değişmesi gerektiğini bunu nasıl temin edeceğimi sormaya çalıştım ancak bir türlü birbirimizi anlamadık. Türk canlı destekleri yok mu?

Logitech G335 oyuncu kulaklığına sahibim ancak bir süre sonra kayışı iyice esneyip bollaştı. Yenisini almak istedim fakat internette satılan bir yer göremedim. AliExpress gibi yurt dışı siteleri çıkıyor ancak bir tane lastik için o kadar para vermek beni zorlar. Bu kulaklık kayışının satıldığı bir yer varsa bana söylerseniz çok memnun olurum.
selamlar. g335 almak istiyorum ben de. ne kadar süredir kullanıyosunuz memnun musunuz? kablosunda herhangi bir aşınma ya da hasar yaşadınız mı yorumlarınızı merak ediyorum

selamlar. g335 almak istiyorum ben de. ne kadar süredir kullanıyosunuz memnun musunuz? kablosunda herhangi bir aşınma ya da hasar yaşadınız mı yorumlarınızı merak ediyorum
Çok özür diliyorum ben mesajınızı fark etmemişim :( 2 senedir kullanıyorum zamanında 700tl gibi bir fiyata almıştım oldukça hafif ve benim gibi öğrenci biri için gayet okey bir kulaklık oldu defalarca üniversite için şehir değiştirdim yanımda götürdüm , neredeyse her gün mutlaka pcde olduğum içinde sık sık kulaklığımı kullanmama rağmen kablosunda hiçbir aşınma yaşanmadı. Tabii iki senenin sonunda kafamızın üstüne gelen o kumaş kayış oldukça bollaştı ama performansından bir şey eksilmedi hala aldığım gün gibi kullanıyorum.

Çok özür diliyorum ben mesajınızı fark etmemişim :( 2 senedir kullanıyorum zamanında 700TL gibi bir fiyata almıştım oldukça hafif ve benim gibi öğrenci biri için gayet okey bir kulaklık oldu defalarca üniversite için şehir değiştirdim yanımda götürdüm, neredeyse her gün mutlaka PC'de olduğum içinde sık sık kulaklığımı kullanmama rağmen kablosunda hiçbir aşınma yaşanmadı. Tabii iki senenin sonunda kafamızın üstüne gelen o kumaş kayış oldukça bollaştı ama performansından bir şey eksilmedi hala aldığım gün gibi kullanıyorum.

Merhaba, konu eski ama yazmak istedim. Kayışı uygun fiyata bulabildiniz mi? G335 kulaklığı 500 lira gibi bir fiyata aldım. Kayışını araştırdığımda 300-400 lira fiyatlar çıkıyor. Bu fiyatları görünce zihnimde hala bollaşmadı. Kullanılabilir. Diye kendimi kandırıyorum. 🥲🥹

Geri
Yukarı