Logitech G35 mi, G430 mu?

G35 mi G430 G930 mu?

• G35

Oy: 4 36,4%
  • G430

Oy: 4 36,4%
  • G930

Oy: 3 27,3%

• Oy verenlerin toplamı
    11

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
3 kulaklık arasında kaldım.
Youtube yayıncılığı için istiyorum. Mikrofonu önemli benim için.
G35 mi almalıyım yoksa G430 mu yoksa G930 mu?
1. ve 2. tercihlerinizi söyler misiniz lütfen?
1. Tercih pahalı gelirse ikincisini alacağım çünkü

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
3 kulaklık arasında kaldım.
Youtube yayıncılığı için istiyorum. Mikrofonu önemli benim için.
G35 mi almalıyım yoksa G430 mu yoksa G930 mu?
1. ve 2. tercihlerinizi söyler misiniz lütfen?
1. Tercih pahalı gelirse ikincisini alacağım çünkü
Bana G430 önermiştin hatırlıyor musun? ben G430 siparişi verdim kulaklığın yorumlarını falan okudum aldığıma pişmanım. Keşke razer kraken 7.1 alsaymışım diyorum şimdi. Sana önerim başka kulaklıklara yönelmen veya razer bakabilirsin. G430 bas kalitesi kötü ve sürücüleri küçük.

Bana G430 önermiştin hatırlıyor musun? ben G430 siparişi verdim kulaklığın yorumlarını falan okudum aldığıma pişmanım. Keşke razer kraken 7.1 alsaymışım diyorum şimdi. Sana önerim başka kulaklıklara yönelmen veya razer bakabilirsin. G430 bas kalitesi kötü ve sürücüleri küçük.

Abi ben G430 alıcam ya valla büyük ihtimal. Herkes iyi diyor youtube yorumları felan. Razer'a kötü diyip G430'a geçenler var.

G430'dan razer'a geçenlerde var mesela minecraft evi.

Pişman olsamda G430 alacağım. Aşık oldum kulaklığa. Mükemmel görüntüsü var. Razer kulağı kapatan kısımları yuvarlak diye almıyorum yoksa onu alabilirdim.

Ya evet mikrofonu kaliteli olsun istiyorum ama ne bileyim Razer'a da ısınamıyorum. Yeşili güzel ama sırf o dediğim kulak kısmından dolayı soğuyorum.

G930 al. G430 pişmanlıktır :D

Ya da G633 alırdım yerinde olsam.

Ben mikrofonundan çekiyorum. Bası çok bence. Diğerlerine göre G35 kraken'e göre güzel geldi.

Logitech'in yeni kuakligi ciktı. G231 su an kendi sayfasinda 70$. Turkiye'de ortalama 290 300 civari olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı