Logitech G402 Alınır mı?

Sağ olun hocam. Bu ''baba'' lar 3 aydır bende. (Mouse 1 yıllık) Emin olun Razer'in velet kandıran klavyelerinden daha iyi... (y)

Hocam o sorunun kaynağı, eğer eliniz ıslak veya yağlı iken scroll tuşunu kullanırsanız olmakta. Arkadaşımın G402'sine de, ben almadan önce olmuştu.

1 senedir, elimi yıkamadan kullanmıyorum, sadece mousepad üzerinde kullanıyorum, canavar gibi çalışıyor... :D

Yok be abi, Darma duman ettim. scroll u üzerinde değilken dahi oradaki sensörler komut gönderiyor. deli gibi yukarı aşşağı. Sorunun fiziksel olmadığına eminim. yonga kanseri olmuş belli
Gittim şimdi japon keranesi gibi bi fare aldım. inca ımg 369

Yok be abi, Darma duman ettim. scroll u üzerinde değilken dahi oradaki sensörler komut gönderiyor. deli gibi yukarı aşşağı. Sorunun fiziksel olmadığına eminim. yonga kanseri olmuş belli
Gittim şimdi japon keranesi gibi bi fare aldım. inca ımg 369
Yine de hocam ben elimi yıkamadan kullanmıyorum, siz de iyi bir fare alınca taktiğimi uygulayın.

Bir de Logitech ile iletişime geçin, onlar garantisi geçmiş ürünlere bile destek vermekte. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı