Logitech G402 Kullanıcı İncelemesi

Hayırlı olsun. Güzel bir inceleme olmuş. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Teşekkür ederim arkadaşlar bozulana kadar devam en kötü G403'e geçmeyi planlıyorum seneye falan. Fotoğrafta ekleyebilseydim daha hoş olacaktı ama deneyeceğim tekrardan fotoğrafları yüklemeyi.

Yakın zamanda G413 Türkiyede satışa çıkacak sanırım Logitech'in Facebook sayfasında yazılana göre. Fiyatı uygun olursa (250 TL civarı ki pek sanmıyorum) almayı düşünüyorum.

Şu anda hali hazırda 300 TL bandında G610, G710+, MasterKeys Pro L White ve HyperX Alloy FPS gibi Cherry MX anahtarlar kullanan çok kaliteli mekanik klavyeler varken G413 modelini beklemek bence hata olur.

Paint üzerinden resim çözünürlüğünü düşürün.

Bence siz M800 incelemesini yapın. @Jira
İnşallah. Boş bir zamanımda yapmayı düşünüyorum.

Paint üzerinden resim çözünürlüğünü düşürün.

İnşallah. Boş bir zamanımda yapmayı düşünüyorum.

İnternetim çöp olduğu için fark etmiyor. %100'e gelip hata veriyor.

QcK hakkında biraz bilgi verir misin? 402 ile nasıl? Daha önceden 240 kullandıysan hangisinin daha iyi olduğunu söyler misin rica etsem.

QcK hakkında biraz bilgi verir misin? 402 ile nasıl? Daha önceden 240 kullandıysan hangisinin daha iyi olduğunu söyler misin rica etsem.
240 kullanmadım ama QcK+ modeli ondan çok daha iyidir. Ben QcK+ kullandığım için QcK modeli nasıldır bilemiyorum. Ama QcK+ modeli iyidir, G402 ile de güzel uyumlu. Çoğu E-Spor oyuncusunun da kullandığı bir mousepad.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…