Logitech G402 Makro Nasıl Ayarlanır?

SLauGHTeRTR

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Gamin Mouse G402 diye fare aldım. Genelde oynadığım oyun Dota 2. 2 senedir 20 TL'lik fareyle oynuyordum :D Artık isyan ettim, fare kaymıyor falan basmıyordu. Ben de araştırdım bunu aldım. Ama bunu da kullanmayı bilmiyorum. DPI ayarı var. Sorularıma gelirsek.
  • Dota 2 için en iyi DPI ayarı nedir?
  • Dota 2 için nasıl bir tuş kombinasyonu yapabilirim?
  • Bu heroların hazır macrosu varsa nereden bulabilirim?
Örnek: Nasıl yaptım bilmiyorum. Rastgele meepo yapmıştım. Tek bir tuşla hepsini pufflatıyorsun. Ama cok zor.

Bunun gibi. Yardım edenlere çok teşekkür ederim. Gerçekten oyun fareleri iyi oluyor. 20 TL fareden çok farklı. Deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun. Bu fareyi bende kullanmaktayım bende çok memnunum iyi bir seçim yapmışsınız. Ben genellikle FPS oynuyorum ama bu fare MOBA oyunlarında da iş yapıyor. Youtube 'a ' logitech dota 2 makro yapımı ' yazarsan çıkacaktır. Değişik bir fare olabilir ama yapacağın işlemler aynı. Öncelikle logitech gaming software indirmen lazım. DPİ konusuna gelirsek o kullanıcıya kalmış bir olay.

Merhaba Logitech G402 hyperion Fury mausunu aldım lakin Knight Online oyununda makro ayarını bir türlü tutturamadım. Makro ayarını yapmak istiyorum bu konu hakkında bilgisi olan varsa dönüş yapailir mi bana?

Yeni konular

Geri
Yukarı