Logitech G402 Mouse Ele Uygunluk

Sıkıntı olmaz. 20 cm normal rahatlıkla gider g402 size
Teşekkür ederim.

Arkadaşlar yapılan yorumlar sonrası G402 almaya karar kıldım ama bugün sabah ucuza Steel Series Rival 300 Gri oyuncu faresini gördüm. Gene bir burada sizlere danışayım dedim. Sizce hangisi? Şuan G402 elime (20,8 cm karış) rahatlıkla uyacağını biliyorum, peki sizce Rival 300 uyar mı?

G402 denedim çok beğendim tam elime oturdu benim için önemli olan rahat olmasıydı. Bugün Rival 300'ü denedim bi daha da g402 denemeye gerek bile duymadım. Seni bilmem ama ben rival 300 diyorum.

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar yapılan yorumlar sonrası G402 almaya karar kıldım ama bugün sabah ucuza Steel Series Rival 300 Gri oyuncu faresini gördüm. Gene bir burada sizlere danışayım dedim. Sizce hangisi? Şuan G402 elime (20,8 cm karış) rahatlıkla uyacağını biliyorum, peki sizce Rival 300 uyar mı?
Uyar merak etmeyin. Hayırlı olsun şimdiden :)

Rival 300 daha büyük bir faredir. Fingertip kullanıyorsanız çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum. İkisi de kalitelidir ama bana sorarsan Rival 300. Şu anda onu kullanmaktayım hatta. Belki 1-2 hafta içerisinde incelemesini yazarım. :)

Rival 300 daha büyük bir faredir. Fingertip kullanıyorsanız çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum. İkisi de kalitelidir ama bana sorarsan Rival 300. Şu anda onu kullanmaktayım hatta. Belki 1-2 hafta içerisinde incelemesini yazarım. :)
Neredeyse 1000 saate yakın CS:GO oynama sürem var.

Rival 300'ü de kullandım, M65 Pro RGB'yi de.

Ama dönüp dolaşıp yine G402 kullanıyorum. (y)

Neredeyse 1000 saate yakın CS:GO oynama sürem var.

Rival 300'ü de kullandım, M65 Pro RGB'yi de.

Ama dönüp dolaşıp yine G402 kullanıyorum. (y)
Daha compact ve kullandığı sensör daha iyi. FPS için G402 de oldukça iyidir. Bana kalırsa en önemlisi ergonomi. Ben de G402 ile rahat edemedim mesela. Ayrıca ilk kullandığınız ve en uzun kullandığınız G402 ise daha normal.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı