Logitech G402 Mouse Pad Önerisi

celalcan9222

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle selamun aleyküm ben yaklaşık 3 ay önce Phoeniz Oblivion adlı bilgisayarı aldım çok memnunum sıkıntı yok. Ben şimdi bilgisayarıma mouse pad alcamda ne önerirsiniz? Hatta ekipmanlarımı söyleyeyim ona göre önerin:
  • Kulaklık:Logitech G430
  • Mouse:Logitech G402
  • Klavye:Logitech G105
Bu ekipmanlara göre mouse pad önerir misiniz? Genelde CS GO LOL GTA V Tarzı oyun oynarım ama en çok fps cs go mouse sensivityim 1.95 fakat jail serverlerinde 3.00 mousemun dpi kaç bilmiyorum ama mousemda 3 çizgi var dpi yerinde benimki 2. çizgide neyse kolay gelsin çok uzattım ama :)

Son düzenleyen: Moderatör:
G240 veya G440 almayı düşünüyordum. Steelseries QcK ve QcK+ mouse pad lere baktım. Fiyat performans ürünleri diyebilirim. Şuan Steelseries QcK Diablo 3 Reaper of Souls Edition kullanıyorum ve desenleriyle alakalı hiçbir okuma sorunu olmuyor. Mouse olarak G502 kullanıyorum. Eğer sevdiğiniz bir oyun veya karakter Steelseries QcK mousepad lerinde var ise almanızı tavsiye ederim. G402 nin resimli/desenli mouse pad lerde okuma sorunu olacağını zannetmem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı