Razer Taipan mı, Logitech G402 mi?

BlackBurn81

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. FPS oyunları için bir fare almak istiyorum ama iki fare arasında kaldım. Logitech G402'yi almaya kadar verdiydim fakat internette gezinirken Razer Taipan Battlefield 4 oyuncu faresini gördüm. Razer daha çok hoşuma gitti ama hala karar veremedim bende Technopat'a sormak istedim. Hangisin alsam daha rahat oynarım?

Razer: www.hepsiburada.com: Razer Taipan Battlefield 4 Oyun Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Logitech: www.hepsiburada.com: Logitech G402 Hyperion Fury Oyun Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri

İkisi de sizi üzmez. Ama ben alacak olsaydım, G402' den yana olurdu tercihim. Hem görsellik, hem ele oturma konusunda bana Logitech daha yakın geliyor.

Görsellik olarak Razer daha güzel duruyor bence. Battlefield 4 kaplaması falan çok hoş olmuş. :) Yorumunuz için teşekkürler. Çoğunluk ne derse onu alacağım. Diğer yorumları da bekleyeceğim. :)

Peki G402'nin büyüklüğü nasıl? Benim elim biraz büyük olduğu için büyük fare istiyorum. Eğer G402 elime rahat oturacaksa onu alacağım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı