Logitech G402 vs G403 vs G502

zarateray

Kilopat
Arkadaşlar Logitech G300s faremin sol tuşu basma hissini kaybetti ve ara sıra çift tıklama yapıyor bu yüzden yeni bir fare almayı düşünüyorum. Her türlü oyunu oynuyorum fakat ağırlıklı olarak FPS diyebilirim. Ek olarak yazılım işi yapıyorum bu yüzden macro tuşlarının tamamını olmasa da en az 2 tanesini kullanmaktayım. G402 ve G502 arasında kaldım. Bir arkadaşım ısrarla G403'ü de almamı söyledi sizlerin fikirleri nedir acaba? Ayrıca mouse pad olarak iyi bir şey alınmalı mıdır G502 alırsam şart mıdır yani bazı yerlerde şart gibi söylemişler.

Son düzenleyen: Moderatör:
VB'de deneme şansın olur bu üç ürün var. Ama PC'ye bağlı değil. Dediğim gibi ele oturmasından sonra G402, G403 ikisinden de tercih edilir ancak G403'ü kesinlikle eleyin.

Uzun sayılacak süredir G502 kullanıyorum. Her türde oyun oynayan biriyim örneğin Prey, Fallout 4, WD2, Skyrim, GTA V, Wicther III, Shadow of Mordor, Sniper Elite 3 gibi ve faremden memnunum eminim uzun yıllar bana yetecektir. Tam bir sağ el faresi, elime çok güzel oturuyor, makro tuşları ve nişan tuşu konumları güzel, malzeme kalitesi çok iyi, ekstra ağırlıkları var. Şuana kadar benim için bir eksi yönü olmadı, İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsan Gameekstra mağazasında bu fareleri ve daha fazlasını deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı