Logitech G410 Atlas Spectrum vs Motospeed CK 104

166079

Megapat
Makaleler
2
Arkadaşlar G410 klavye GameEkstra'da "Gençlik Kampanyası" adı altında sırt çantasıyla birlikte bundle olarak satışta ve indirimde gözüküyor.
  • G410'un GameEkstra'da ki fiyatı 279₺ sizce gerçekten indirimde mi? Alınır mı?
  • Banggood'dan Motospeed CK 104 almayı da düşündüm. Hangisini önerirsiniz? Neden?
Ayrıca G300S oyuncu faresine sahibim set olacağını düşündüğüm için Logitech kafamda bir adım daha önde. Klavye alma sebebim ise ASUS X550VX - DM254DC model dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Kullandığım bilgisayarın tuşları gözükmüyor bu sebeple yeni bir klavye almaya karar verdim. Önerileriniz varsa bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Normalde o klavyenin tek başına fiyatı 400 TL. Yani evet klavye indirimde ve gerçekten iyi bir fiyat. Kesinlikle G410 öneririm. Ayrıca G710+ ya da G610 modellerine de bakmanızı öneririm.

@Barış Tolon hocam tavsiyelerin için teşekkür ediyorum. Tahmini olarak Romer-G switchler kaç yıl dayanır? G610 ve G710+ modelinde Cherry-MX Brown switchler kullanılmış fiyatı G410'a yakın hangisini almamı önerirsiniz? Neden?

G410 15.6" dizüstü bilgisayar çantasına sığabilir mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı