Logitech G413 Alınır mı?

Klavye hakkında izlenimlerini aktarır mısın? Artıları eksileri ayrıca belirtir misin? Şuan ki fiyatı bu.
Bugün G403 için bir inceleme videosu çekmeyi düşünüyorum, yarın veya sonraki gün de G413 için çekeceğim.

2 aylık kullanımım sonucunda şimdilik şunu söyleyebilirim ki klavye oldukça rahat, bilek desteği olmamasına karşın hiçbir eksiklik hissetmedim. Tuşlarının basım hissi gayet yerinde. Çoğu kişi Romer-G anahtarları beğenmiyor ancak ben daktilo gibi ses çıkaran klavyelerden ve uçuk kaçık tasarımlardan haz etmeyen birisi olarak doğru seçimi yaptığımı söyleyebilirim.
Ergonomi açısından da şu ana kadar kullandığım en rahat klavye. Tasarımsal olarak çok sade hatlara sahip, eğer RGB aydınlatma hastası değilseniz 4 kademeli kırmızı aydınlatma oldukça iş görüyor.

Şimdiye kadar gözüme çarpan tek eksi noktası (belki de bana gelen ürünle alakalıdır) X, C, V, B, H, J ve Caps Lock tuş başlıkları en ufak dokunmada yerinden oynuyor. Bunun için dün Logitech Müşteri Hizmetleri'ne sorunla ilgili mail gönderdim. En kısa sürede sorunu çözeceklerine inanıyorum.

Daha detaylı incelemeyi birkaç gün içinde hazırlayacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı