Logitech G413 Carbon ürün değişimi

orhangulasti

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus TUF Gaming B550 Plus Wifi
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ram: Corsair Vengeance RGB Pro 8x4 32GB 3600 MHz
Ekran Kartı: MSI Gaming X RX 6600 XT
Kasa: Xigmatek Poseidon EN45044
Psu: Gigabyte P750GM 750W 80+ Gold
Klavye: Logitech G413 Pro Carbon
Fare: Asus TUF Gaming M3
Kulaklık Asus Tuf Gaming H3 Wireless
Meslek
Polis
Herkese merhaba. Daha önce ücret iadesi kararı çıkartan servis talep doğrultusunda ürün değişimi önermiş. Önerdikleri ürünler malzeme kalitesi ve teknik olarak benim cihazımdan daha düşük bir seviyede olduğu için ürün bu modellerle değiştirmeyi reddettim. Sizce yanlış mı yaptım? G413 Carbon modeli yerine servisin önerdiği modeller tercih edilir mi?

IMG_8712.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam önceki konuda da söylemiştik bu klavyeler bu fiyatı hayatta etmez. Farklı klavyelere yönelin.
Hocam şöyle servis kendi ürünümü imha ettiği için fatura tutarı olan 829TL ücret iadesi veriyorlardı. Bende ücret iadesini reddettim. Yeni bir klavye almak için 2-3 bin fazladan vermek istemediğim için ürünümü geri göndermelerini istedim. Bu sefer imha edildiğinden dolayı Penta bu ürünleri teklif etti. Ürünümü geri göndermiş olsalardı logitech destek G513 gönderecekti. Benim ürünümün teknik detaylarını karşılayan en yakın ürün G513 var şu anda. Tek farkı aydınlatması RGB.

Hocam önceki konuda da söylemiştik bu klavyeler bu fiyatı hayatta etmez. Farklı klavyelere yönelin.
Önerdikleri ürünlerede ekstra ücret talep etmiyorlar. Muadil ürün olarak önermişler. Fakat daha anti ghosting özelliği bile G413 Carbon modelini karşılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı