Logitech ürün değişimi için ret mektubu istiyor

Hocam selamlar,

Etiket için teşekkür ederim. Ben arkadaşın anlattığı gibi bir durumla karşılaşmamıştım. Logitech Destek sayfasından arızam ile ilgili bir konu oluşturmuştum ve sonra altına Logitech Destek'ten sorumlu biri "E-posta ile size ulaşacağız konu ile alakalı" gibisinden yorum yazmıştı.

Sonra zaten mail geldi ve benden sorunun açıklamamı ve detaylandırmamı istedi. Daha sonra bana "Ürünü aldığınız yere başvurdunuz mu? Başvurunuz reddedildiyse neden reddedildi" gibisinden şeyler yazdı. Ben de kısaca "Satıcı firma yardımcı olamayacağını ve sizinle görüşmemi istediklerini belirtti" diye yazdım.

Sonrasında zaten benden adres bilgilerimi vs. aldılar. 2 gün sonra da ürün geldi.
Peki hocam deneyeceğim umarım yine satıcı firmadan red mektubu alın demezler.

@Arf Hocam selamlar, kendi G213 klavyem için sizin söylediğiniz yöntemle başvuru yaptım, çift basma sorununun videosunu falan gönderdim. Benden bazı bilgiler istediler klavyenin seri numarası, faturası gibi. En son bana böyle bir dönüş oldu ve bazı bilgiler istiyorlar. En son ki 2 madde de ne yazmam gerekiyor acaba siz nasıl cevaplamıştınız ? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

- Invoice of the product (In the form of a PDF, not a screenshot):
- First name:
- Last name:
- Address Line 1:
- Address Line 2:
- Postal Code:
- City:
- State/Province:
- Country:
- Phone number (including the country code):
- Denial Letter from the reseller:
- Reason Provide by the Reseller for rejecting the guarantee:

Should you have any other questions or requests, we remain at your disposal

@Arf Hocam selamlar, kendi G213 klavyem için sizin söylediğiniz yöntemle başvuru yaptım, çift basma sorununun videosunu falan gönderdim. Benden bazı bilgiler istediler klavyenin seri numarası, faturası gibi. En son bana böyle bir dönüş oldu ve bazı bilgiler istiyorlar. En son ki 2 madde de ne yazmam gerekiyor acaba siz nasıl cevaplamıştınız ? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

- Invoice of the product (In the form of a PDF, not a screenshot):
- First name:
- Last name:
- Address Line 1:
- Address Line 2:
- Postal Code:
- City:
- State/Province:
- Country:
- Phone number (including the country code):
- Denial Letter from the reseller:
- Reason Provide by the Reseller for rejecting the guarantee:

Should you have any other questions or requests, we remain at your disposal
Merhaba maalesef gelen yanıt değişmedi. Bu sefer Hepsiburada'ya ulaşamadığımı söylediğim için red mektubu istemediler sadece faturayı istediler fakat faturaya geçersiz dediler. Acaba faturaya inanmama sebepleri nedir? Faturayı yazıcıdan çıkarıp fotoğrafını çekip mi göndersem. Direkt hepsiburada'dan pdf olarak indirip gönderdim faturayı kendilerine halbuki. Üzerinde Oynanmış olduğunu falan mı düşünüyorlardır acaba?
Cevap:
Kapsamlı bir şekilde analiz ettiğimiz 9648406 kayıt numarası altındaki bilgileri gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Maalesef, satıcıdan gelen makbuzu doğrulayamamaktayız. Satın alma belgenizin geçerli bir ayrıntılı kopyası olmadan talebinize devam edemeyiz ve reddetmekten başka seçeneğimiz bulunmamaktadır. İstendiği gibi geçerli bir makbuz/fatura sağlamak isterseniz, talebinizi yeniden başlatacağız.
Fatura:
DM02021005232914 (3)-1.jpg

Merhaba maalesef gelen yanıt değişmedi. Bu sefer Hepsiburada'ya ulaşamadığımı söylediğim için red mektubu istemediler sadece faturayı istediler fakat faturaya geçersiz dediler. Acaba faturaya inanmama sebepleri nedir? Faturayı yazıcıdan çıkarıp fotoğrafını çekip mi göndersem. Direkt Hepsiburada'dan PDF olarak indirip gönderdim faturayı kendilerine halbuki. Üzerinde oynanmış olduğunu falan mı düşünüyorlardır acaba?
Cevap:
Kapsamlı bir şekilde analiz ettiğimiz 9648406 kayıt numarası altındaki bilgileri gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Maalesef, satıcıdan gelen makbuzu doğrulayamamaktayız. Satın alma belgenizin geçerli bir ayrıntılı kopyası olmadan talebinize devam edemeyiz ve reddetmekten başka seçeneğimiz bulunmamaktadır. İstendiği gibi geçerli bir makbuz/fatura sağlamak isterseniz, talebinizi yeniden başlatacağız.
Fatura: Eki Görüntüle 1522237

Sorunu nasıl çözdünüz bende de aynısı var ne yapmam lazım.

Geri
Yukarı