Logitech G413 nasıldır?

slrofw

Hectopat
Daha önce mekanik klavye kullanmadım ve deneyimlemek istiyorum bu fiyat aralığında Logitech G413 buldum sizce alınır mı? Romer-g switchlerinin hissiyatı nasıldır? Önerileriniz varsa yazabilirsiniz.
Not: Bütçem 350-400 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
G413 giriş seviyesi olarak iyidir, alternatif olarak CK350'ye bakabilirsiniz Cherry kopyası Outemu switch kullanıyor.
Romer-G switch hissiyatını membran klavyelere benzetiyorum ve farklı sorunlar olabiliyor ben önermiyorum açıkçası.
Bence biraz abartmışsın, Cherry switchlere göre farklı ama membran ile yakından uzaktan alakası yok. Ben de Gateron veya Cherry anahtarları tercih ederim ama bu kadar da öldürmenin lüzumu yok.

Bence biraz abartmışsın, Cherry switchlere göre farklı ama membran ile yakından uzaktan alakası yok. Ben de Gateron veya Cherry anahtarları tercih ederim ama bu kadar da öldürmenin lüzumu yok.
Öldürdüm sanırım biraz ama hissiyatını kısa mesefali membran klavyeye benzetiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı