Logitech G430 Mikrofon Çalışmama Sorunsalı

brkydznli

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, RX580 ekran kartına sahibim. Dün bildiğimiz Radeon Software'dan driver güncelledim. Sonrasında G430'un mikrofonu çalışmamaya başladı. Driveri sildim, eski haline getirdim hala çalışmıyor. Sorun driverda olabilir mi? Yoksa direkt kulaklık ile mi ilgilidir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayara USB ses kartıyla bağlantı yapıyorsanız jackları ses kartına tam olarak oturtamamış olabilirsiniz. Bilgisayarınızda Logitech Gaming Software son sürümü yüklü mü?

Bilgisayara USB ses kartıyla bağlantı yapıyorsanız jackları ses kartına tam olarak oturtamamış olabilirsiniz. Bilgisayarınızda Logitech Gaming Software son sürümü yüklü mü?
Evet USB ses kartı kullanıyorum fakat jaklar tam olarak oturmuş durumda. Ayrıca evet Logitech Gaming Software yüklü.

Ayrıca sildim ve tekrar yükledim şimdi Logitech Gaming Software'i fakat yine çalışmıyor.

Hoparlör simgesi (Sağ tık) > Kayıt Aygıtları > Kayıt > Mikrofon G430 burada etkin görünüyor mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı