Logitech G430 vs Pyrus Each G5200 vs Sades A60 vs Asus Cerberus

Emre Yüksel

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, uzun süreden beri G230 kullanıyorum fakat artık ses sadece sol kulaklıktan geliyor ve eskidi. Yeni bir kulaklık almak istiyorum, tabi gaming olarak.

• Logitech G430
  • Pyrus Each G5200
  • Sades A60
  • Asus Cerberus

Önemli olan kriterler: Rahatlık, Mikrofon Kalitesi, İyi Ses Verme, Dayanıklılık, Ses Kasma vb.

Ve şu kulaklığı al deyip sebeplerini belirtirseniz mutlu olurum.

G430 Güzel Bir Kulaklık 7.1 Performansı gayet iyi, G230'un rahatlığından memnun kaldıysan G430'dan da memnun olursun, aynı tasarıma sahip sadece Kulaklık Süngerleri Mavi renk ve harici ses kartı var o kadar onun dışında G230 ile birebir özelliklere sahip.

Kulaklık da aradığın birinci özellik Rahat ve konforlu olması mı, yoksa ses performansı mı? buna bir karar vermek gerek malesef her kulaklık tüm özellikleri bir arada sunmuyor. Daha doğrusu sunamıyor desek daha doğru olur, Benim ilk Gaming Kulaklığım G430'du ses performansı gayet iyiydi ama rahatlık ve konfor konusunda uzun kullanımda sıkıntı yaşadım(Benden Kaynaklı Olabilir, Herkes de sıkıntı olacak diye bir kaide yok). Bu Nedenden Ötürü Amazon.com'dan HyperX Cloud II aldım inanılmaz derece hafif,konforlu ve rahat bir kulaklık ses performansı da benim açımdan söylüyorum Stereo özellikle gayet iyi Müzik,film ve oyunlar için biçilmiş kaftan ama 7.1 performansı biraz sönük kalıyor. Yazılımının olmamasından kaynaklı bence.

Herneyse;

Rahatlık,Konfor Açısından HyperX Cloud veya HyperX Cloud II Tavsiye ederim.
Onun Dışında 7.1 Ses Performansı iyi olsun C.S G.O'da ses kasayım, ayak seslerini duyayım diyorsan G430 tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı