Steel Series v3 Prism vs Hyperx Cloud 2 vs Asus Cerberus

İngilizce forumlarda v3 Prism ile Cloud 1'i bile karşılaştırıp Cloud 1'i tercih ediyorlar ve Asus Cerberus da aynı şekilde Cloud 1'i geçemiyor. Kesinlikle Cloud 2. Roccat Kave XTD'ye de göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Hyperx teknik olarak daha iyi fakat rahatlık olarak da öyle mi ? Ben kafa bantlı olanlarda kendimi rahat hissediyorum, hyperx'de kafa bandı yok, kullandığım rampage r3 de de kafa bandı yok, çok ağrıtıyor kafamı ,beni 4,5 saat sonunda ağrıtmayacak bir kulaklık istiyorum. (vatanda cerberusu denedim kafa bantsız pahalı kulaklıklara göre daha rahattı.)

Hyperx Cloud da kafa bandı yok ve 320 gr. Kafama ağırlık yaparmı misal razer kraken çok iyi kulaklık fakat kafayı çok ağrıtıyor tavsiyelerinizi bekliyorum.

Siberia 200 almayı düşünüyorum, Asus Cerberus çok rahat olmasına rağmen (denedim) kimse önermiyor, Hangisi rahat ve dışardaki sesi engelliyor. Lütfen ona göre cevap verin.

Siberia 200 de kullandım. Mikrofonu ağzına çok yaklaştırman gerekiyor. Birde mikrofon basını bir kademe arttırmak gerekiyor. Onun dışında ses kalitesi güçlü, muazzam. Stereo olmasına rağmen ses kasmada fps oyunlarında (ben CS:GO da denedim) muazzam. Ayrıca oldukça hafif ve şık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı