Logitech G432 Mikrofon Çalışmıyor

mentall

Decapat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Kulaklığım bugün geldi. Kulaklık öncesinde 20 TL'ye aldığım G432'nin ses kartına benzer küçük ses kartı kullanıyordum. USB'yi PC'ye taktıktan sonra kulaklıkla sesi sorunsuz aldım. Ama mikrofonda tık yok. Discord olsun OBS olsun, ses kaydedici olsun mikrofon kullanılamıyor.

Bu arada WO Mic adında telefon ile bilgisayar arasında Wi-Fi bağı kurup telefon mikrofonunu kullandığım bir yazılım vardı. Onun da driver'ı vardı. Az önce sildim ama pek emin değilim.

G Hub yazılımını da indirdim. Tabi biraz geç indirdim ama yine de çözülmedi. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar. 5 saattir uğraşıyorum. Teşekkürler şimdiden.

!!!
SORUNU ÇÖZDÜM! USB Karta giren 3.5mm lik jakı gittiği yere kadar zorlayın. 1mm'lik yer kalacak şekilde bayağı kuvvet uygulayın. Sorunum çözüldü :)

Son düzenleme:
Çözüm için teşekkürler kualklık nasıl hala kullanıyorsanız birkaç yorum yaparsanız hakkında sevinirim.

Kulaklık harika ötesi. Kulağımı tam oalrak içine alıyor ve 5 saat aralıksız taktığımda sadece hafif kulak ağrısı oluyor. Onun dışında basslar muhteşem. Tizler ve midler de aynı şekilde çok kaliteli ses veriyor.7.1 olunca bassın sesini arttırınca kulaklık titriyor :D tek sorunu kafa bandı acayip baş ağrıtıyor. Saat başı kulaklığı çıkarmak zorunda kalıyorum. Ama alışırım gibime geliyor. Mikrofonu da mükemmel bu arada. Testleri var zaten onlara güvenerek aldım çok da memnunum. 512 TL'ye aldım o fiyata göre gayet alınır.

Kulaklık harika ötesi. Kulağımı tam oalrak içine alıyor ve 5 saat aralıksız taktığımda sadece hafif kulak ağrısı oluyor. Onun dışında basslar muhteşem. Tizler ve midler de aynı şekilde çok kaliteli ses veriyor.7.1 olunca bassın sesini arttırınca kulaklık titriyor :D tek sorunu kafa bandı acayip baş ağrıtıyor. Saat başı kulaklığı çıkarmak zorunda kalıyorum. Ama alışırım gibime geliyor. Mikrofonu da mükemmel bu arada. Testleri var zaten onlara güvenerek aldım çok da memnunum. 512 TL'ye aldım o fiyata göre gayet alınır.

Evet dostum ben de aldıktan sonra 1 hafta kullandım fakat bir sıkıntı yüzünden servise göndermek zorunda kaldım, mikrofonu kapatma olayı çok pratik ve ses ayarının kualklığın arkasında olması çok güzel. Dediğin gibi sesleri de çok güzel fiyatını hak eden bir kulaklık almayı düşünene varsa düşünmesin alsın :D

Kulaklığım bugün geldi. Kulaklık öncesinde 20 TL'ye aldığım G432'nin ses kartına benzer küçük ses kartı kullanıyordum. USB'yi PC'ye taktıktan sonra kulaklıkla sesi sorunsuz aldım. Ama mikrofonda tık yok. Discord olsun OBS olsun, ses kaydedici olsun mikrofon kullanılamıyor.

Bu arada WO Mic adında telefon ile bilgisayar arasında Wi-Fi bağı kurup telefon mikrofonunu kullandığım bir yazılım vardı. Onun da Driver'ı vardı. Az önce sildim ama pek emin değilim.

G HUB yazılımını da indirdim. Tabi biraz geç indirdim ama yine de çözülmedi. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar. 5 saattir uğraşıyorum. Teşekkürler şimdiden.

SORUNU ÇÖZDÜM! USB Karta giren 3.5mmlik jakı gittiği yere kadar zorlayın. 1Mm'lik yer kalacak şekilde bayağı kuvvet uygulayın. Sorunum çözüldü :)

Merhaba. Benim de G432 kulaklık mikrofonum çalışmıyor. Yardım edebilir misiniz?

Selamlar. Ben de geçen gün G432 aldım da, kulaklık sıkıntısız çalışıyor ama bir türlü mikrofonu çalıştıramadım. Hem USB ile hem jak girişi ile denedim bir türlü olmuyor. Bazen birden çalışmaya başlıyor kafasına göre, bilgisayarı kapatıp açınca yine gidiyor. Bir şekilde bir yerden aktive etmem mi gerekiyor? Logitech G HUB yüklü ama onun içinde pek durumumla ilgili bir şey bulamadım, Logitech Gaming Software da yüklü ama o kulaklığımı bile görmüyor sanırım.

Selam. Ben de geçen gün G432 aldım da, kulaklık sıkıntısız çalışıyor ama bir türlü mikrofonu çalıştıramadım. Hem USB ile hem jak girişi ile denedim bir türlü olmuyor. Bazen birden çalışmaya başlıyor kafasına göre, bilgisayarı kapatıp açınca yine gidiyor. Bir şekilde bir yerden aktive etmem mi gerekiyor? Logitech G HUB yüklü ama onun içinde pek durumumla ilgili bir şey bulamadım, Logitech Gaming Software da yüklü ama o kulaklığımı bile görmüyor sanırım.

Ses kartına jakın iyice sağlam bir şekilde girdiginden emin olun. Bu sorunu bende yaşamıştım.

Ses kartına jakın iyice sağlam bir şekilde girdiginden emin olun. Bu sorunu bende yaşamıştım.
Merhaba ben de sizin dediğinizi yaptım ancak olmadı. Daha dün düzgün bir şekilde kulaklığın mikrofonu çalışırken şuanda maalesef çalışmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı