Logitech G432 vs HyperX Cloud II

Xlazer

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, şu an elimde olan kulaklığım bozuldu. Dandik bir şeydi zaten bende o yüzden yeni kulaklık alma arayışına girdim ve hoşuma gidenler arasında G432 ve HyperX Cloud II'yi buldum. FPS oyunlarını çok oynamak ve ses kasmak açısından hangisini önerirsiniz? Gerek mikrofon olsun gerek ses kalitesi olsun.

Arkadaşlar merhaba, şu an elimde olan kulaklığım bozuldu. Dandik bir şeydi zaten bende o yüzden yeni kulaklık alma arayışına girdim ve hoşuma gidenler arasında G432 ve HyperX Cloud II'yi buldum. FPS oyunlarını çok oynamak ve ses kasmak açısından hangisini önerirsiniz? Gerek mikrofon olsun gerek ses kalitesi olsun.

Cloud 2'yi öneriririm gayet güzel kulaklık.

Cloud II'yi çıktığı günden beri kullanıyorum. Bu ikinci kulaklığım sesin doygunluğu, netliği, mikrofon kalitesi şu an en iyiler arasında. G Pro X kullandım mikrofonu çok iyi fakat Cloud II ile sesin kalitesini daha net anlıyorsunuz. Amazon ' da 1998 TL iken hemen alın bu fiyata biraz zor. :D

Cloud 2'yi 3 senedir kullanıyorum 2. senesinde deri pedler dökülmeye başlıyor ama içinden kumaş çıkıyor isterseniz değiştirebilirsiniz. Bir de kablosu 3 metre yatağıma kadar çekip uzaktan dizi izleyebiliyorum.

Geri
Yukarı