Logitech G432 vs Kingston HyperX Cloud

Eff

Hectopat
Daha fazla  
G432 Kingston HyperX Cloud. 500 TL bandında bütçem var. Önceki kulaklığım G230 idi. Kablosunun uzunluğu dışında sorunum yoktu ama kırıldı. Yeni kulaklık alacağım. Acelem yok, benim fikrim indirim bekleyip daha güzel kulaklıklar almak. Bütçem 500 TL bandında. Bana FPS oyunlarında ayak seslerini net veren kulaklık önerisi yapar mısınız? Sizce 2 sinden hangisini seçmeliyim? Bunların dışında önerileriniz varsa yazın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud Silver kullanıyorum. Cloud 2 ile eşdeğer olduğu söylenmişti. Sadece harici ses kartı ile gelmiyor. Cloud 2 de kendini kanıtlamış halen kullanılan bir kulaklık. Belki biraz eskidi veya o fiyatlara daha iyileri var desek bile kalite malzeme kalitesi konforu vs halen iş gören bir kulaklık olduğunu düşünüyorum.

Cloud Silver da 60 OHM değerine sahip. B450 bir anakart kullanıyorum ve ses yongası ALC892 ile 60 OHM değerindeki bir kulaklığı destekleyecek yeterliliğe sahip.

Tabi bütün kulaklıkları deneme imkanımız olmadığı için fiyat performans ve kişisel konfor anlamında net yorum yapmak hiç kolay olmuyor.

Geri
Yukarı