Logitech G433 Mikrofon Sesi Azalıyor

kubilay.bltc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 03.09.2019 tarihinde kulaklığım elime ulaştı. Çok sevinerek kulaklığı açtım ve kullanmaya başladım gerekli driverları sitesinden indirdim. İlk başta herhangi bir problem olmamasına rağmen 3-4 saat sonra mikrofon sesinde otomatik azalma ortaya çıktı. Belki ben geç fark etmişimdir bilmiyorum fakat şu anda 7.1 USB kartı ile bilgisayara bağladığım zaman mikrofonun sesi azalıyor, jack ile bağladığım zaman gayet normal ses geliyor fakat 7.1 kullanamıyorum. İnternette herhangi bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinden sürücüsünü sil, kulaklığı çıkar.
Bilgisayarı aç ve kulaklığı tak.

Belki kabloda temassızlık vardır. USB kartı oynatarak mikrofon sesini test et. Eğer temassızlık var ise servis ile iletişime geç.

Aygıt yöneticisinden sürücüsünü sil, kulaklığı çıkar.
Bilgisayarı aç ve kulaklığı tak.

Belki kabloda temassızlık vardır. USB kartı oynatarak mikrofon sesini test et. Eğer temassızlık var ise servis ile iletişime geç.

Merhaba, öncelikle cevabın için teşekkürler fakat halihazırda denedim herhangi bir düzelme olmadı. Umarım sorunun çözümünü bir şekilde bulabilirim.

Düzeldi mi sorun? Bende g433 almayı planlıyorum.
Sorun düzelmedi fakat alıştım sayılır. Teamspeak programında sesim az gitmesine rağmen discord vs. Kullanırken hiç ses şikayeti almadım. Mikrofon problemini saymazsak müthiş bir kulaklık fakat 800-900TL eder mi emin değilim. Bana garanti kapsamında G430’um üst versiyonu yollandı. 800-900TL fiyat aralığında daha iyi bir kulaklık bulma şansım da olabilir araştırmanı öneririm. Ama genel olarak çok memnun kaldığım bir kulaklık. Ayrıca ps4 ve telefona da takılarak kullanılabilmesi de çok büyük bir artı benim için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı