Logitech G435 alınır mı?

Ürünü aldınız mı bilmiyorum ama ben şuan aktif olarak Artics 5 2019 kullanıyorum ve 2 senedir.
Kulaklığın kablosu deforme oldu görselini ekledim.Bende şuan g435 alıcam mouseda Logitech kablosuz,kulaklıkta öyle olucak.Rgbsi yanmıyor kablodan ve kulak pedi 150-200 tl kablosu 300 tl uzun süreli masraflı kullanıcı olarak.
Dostum kulaklık güzel hem hafif hem de şık. Ben aldım memnunum sana da öneririm

Hocam herhangi bir sorun yaşamadım CS oynuyorum gecikme vs. yok.
Yanıt için teşekkür ederim. Ben de rekabetçi FPS ağırlıklı oynuyorum o sebeple konuyu hortlattım. Gecikmeden ziyade ses konusunda nasıl bir izlenim bıraktı? Örneğin kimi wireless'lerin ses seviyesi düşüktür ve tizler yüksektir kulağı tırmalar vs. durumlar olur. Ses kasma konusunda, genel ses/müzik konusunda ve şarj konusunda nasıl sizce?

Yanıt için teşekkür ederim. Ben de rekabetçi FPS ağırlıklı oynuyorum o sebeple konuyu hortlattım. Gecikmeden ziyade ses konusunda nasıl bir izlenim bıraktı? Örneğin kimi Wireless'lerin ses seviyesi düşüktür ve tizler yüksektir kulağı tırmalar vs. durumlar olur. Ses kasma konusunda, genel ses/müzik konusunda ve şarj konusunda nasıl sizce?

Hocam hard bir FPS oyuncusuyum diyemem. Forza ve GTA da oynuyorum. Bu oyunlar için yeterli ses de kasılıyor rahat bir kulaklık. Oyle tırmalama vb. bir durum oluşmadı.

Geri
Yukarı