Logitech G435 alınır mı?

@Şimşek McQueenn kulakığı almayı düşünüyorum fiyatı 1400 TL DC üzerinde yankı yapıyor mu FPS oyunlarda rakiplerin geleceği yerler belli oluyor mu şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.
Evet hocam efsane kulaklık. CS:GO oynarken Cloud 2 kullandığım için o konuda birşey diyemeyeceğim ancak Forza, GTA falan oynarken çok rahat. Herhangi bir yankı durumu yok. Mikrofonu yeterli bence yayın yapmayacaksanız. Fiyatı artmış ancak isterseniz alabilirsiniz.

Cloud 2 kullanan biri olarak, kulağı yorduğu konusunda yalan söylememe gerek yok ama performansının şahane olduğunu söyleyebilim, bozulduğu için geçici olarak Arctis 1 kullanmaktayım ve hiç memnun değilim CS:GO sıklıkla oynarım ama tercihim şu zamandan sonra konfor oldu, G435 alıcam galiba 😅

Cloud 2 kullanan biri olarak, kulağı yorduğu konusunda yalan söylememe gerek yok ama performansının şahane olduğunu söyleyebilim, bozulduğu için geçici olarak Arctis 1 kullanmaktayım ve hiç memnun değilim CS:GO sıklıkla oynarım ama tercihim şu zamandan sonra konfor oldu, G435 alıcam galiba 😅
Konfor konusunda kesinlikle G435 ancak HyperX daha sağlam. CS:GO oynarken HyperX, Forza, GTA oynarken G435 kullanıyorum.

Bende çok kararsızdım bu konuyu açtım. :)

HyperX sipariş ettim kuponla 1250'ye geldi İtopya'dan.

Konfor, hafiflik, ses, kolaylık konusunda gerçekten efsane. Mikrofonu kötü ancak Discord'da arkadaşlarınız ile konuşmak için alacaksanız yeterli. Yani yayın vs. açmayacaksanız problem yaratmaz. Evet sesi o kadar iyi vermiyor ama idare eder. Diğer konularda 10/10.

Geri
Yukarı