Logitech G435 alınır mı?

Dostum sanırsam 4-5 günlük bir deneyimin oldu, beni de bilgilendirir misin HyperX Cloud 2'ye mi kaymam daha sağlıklı olur yoksa G435 gayet kafi mi?
HyperX Cloud 2 güzel kulaklık. CSGO gibi fps oyunları için iyi ancak çok ağır, kulakları terletiyor, kabloları birbirine giriyor sürekli. (Kablosuz seçmemdeki en büyük neden) Ancak G435 modeli hiç kulağı terletmiyor ve çok hafif. Kesinlikle öneririm. Birçok inceleme videosu var isterseniz bakabilirsiniz.

HyperX Cloud 2 güzel kulaklık. CS:GO gibi FPS oyunları için iyi ancak çok ağır, kulakları terletiyor, kabloları birbirine giriyor sürekli. (kablosuz seçmemdeki en büyük neden) ancak G435 modeli hiç kulağı terletmiyor ve çok hafif. Kesinlikle öneririm. Birçok inceleme videosu var isterseniz bakabilirsiniz.

Bir önceki kulaklığımın bozulma sebebi kablolarının sürekli dolaşıp saçma saçma ses kesilmesi yaşamasıydı ama örgü kablo değildi, yeni kulaklık almışken kablosuz diye düşündüm ve 1300TL gibi bir bütçem var. Valorant'ta zümrüt 2'yim ve seste gecikme olmadığını ve ses kasıldığını okudum ve video izleyerek öğrendim. Aynı anda Rocket League oynayıp yüksek rankta olduğumdan sadece FPS oyunu odaklı değil de müzik dinlerken de film izlerken de ses gerektirmeyen oyunlar oynadığımdan da HyperX biraz itici geldi bana.

Bir önceki kulaklığımın bozulma sebebi kablolarının sürekli dolaşıp saçma saçma ses kesilmesi yaşamasıydı ama örgü kablo değildi, yeni kulaklık almışken kablosuz diye düşündüm ve 1300TL gibi bir bütçem var. Valorant'ta zümrüt 2'yim ve seste gecikme olmadığını ve ses kasıldığını okudum ve video izleyerek öğrendim. Aynı anda Rocket League oynayıp yüksek rankta olduğumdan sadece FPS oyunu odaklı değil de müzik dinlerken de film izlerken de ses gerektirmeyen oyunlar oynadığımdan da HyperX biraz itici geldi bana.
Hiçbir gecikme yaşanmıyor bende CSGO oyuncusuyum ancak hiç sorun yaşamadım.

G435 aldım bende sabah bugün elime ulaşacak bende bir değerlendirme yaparım daha önce HS60 Pro, Cloud 2 gibi kulaklıklar kullandım.

Mavı ışık yanıp sönüyor bilgisayara bağlayamadım bir türlü @Maestro2506

G435 aldım bende sabah bugün elime ulaşacak bende bir değerlendirme yaparım daha önce HS60 Pro, Cloud 2 gibi kulaklıklar kullandım.

Mavı ışık yanıp sönüyor bilgisayara bağlayamadım bir türlü @Maestro2506

Tm hallettim :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı