Logitech G435 alınır mı?

Selene

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Başlıkta da gördüğünüz gibi kulaklığı almak istiyorum ama hem Wireless olması hem de uygun fiyatlı olması benim için avantaj sizlere sorum ses performansı oyun performansı ve mikrofon performansı nasıl kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarırsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak iyi kulaklık kullanan insanların ses kalitesinden memnun kalmadığını duymuştum. Ucuz kulaklıktan geçenler veya daha önce merdiven altı deyimiyle kulaklık alıp kullanan insanlar memnun oluyor. Ama orta segment bir kulaklık kullandıysanız sizi memnun etmeyebilir. Şahsi fikrim ben olsam almazdım.

Genel olarak iyi kulaklık kullanan insanların ses kalitesinden memnun kalmadığını duymuştum. Ucuz kulaklıktan geçenler veya daha önce merdiven altı deyimiyle kulaklık alıp kullanan insanlar memnun oluyor. Ama orta segment bir kulaklık kullandıysanız sizi memnun etmeyebilir. Şahsi fikrim ben olsam almazdım.

Sırf bu yüzden yazdım yukarıdaki öneriyi ama arkadaş ucuz etin yahnisini yemek istiyor ne yazık ki.

Ucuz etin yahnisi yemek istiyor derken hocam mantıken araştırma yapıyorum kullananlardan deneyim topluyorum 1-2 kişi kötü dedi diye niye vaz geçeyim?

Yanlış anlamayın 2. el her zaman çok çok daha karlıdır. Çünkü sıfırını alamayacağınız birçok ürünü ikinci el olarak alabilirsiniz şimdi misal benim laptopumun emsali şu anda 65 - 70 bin TL ama ikinci el almaya kalktığınız da 40 bin TL'ye bulabiliyorsunuz şimdi sizce bundan daha dandik bilgisayaramı aynı parayı verirsiniz yoksa 2. el bu cihaza mı?

Yanlış anlamayın 2. el her zaman çok çok daha karlıdır. Çünkü sıfırını alamayacağınız birçok ürünü ikinci el olarak alabilirsiniz şimdi misal benim laptopumun emsali şu anda 65 - 70 bin TL ama ikinci el almaya kalktığınız da 40 bin TL'ye bulabiliyorsunuz şimdi sizce bundan daha dandik bilgisayaramı aynı parayı verirsiniz yoksa 2. el bu cihaza mı?
Tamam da konuyla bağlantısı ne siz kulaklık önerdiniz bende bana uymadığı için dedim ki bu kulaklıkla ilgili bilgi toplayacağım belki kullanıp çok memnun olan da vardır HyperX kullanıp, Razer kullanıp bu kulaklığa geçip memnun olan da vardır bilemeyiz o yüzden bilgi topluyorum.

Geri
Yukarı