Logitech G435 kulaklık kablo ile bağlanınca sadece şarj oluyor

VloggerEmir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben geçenlerde Logitech G435 isimli kulaklık aldım. Wireless fakat USB şarj kablosu ile bağladımda sadece şarj alıyor ses falan gelmiyor. Windows algılamıyor. Bunun bir çözümü var mı? Ya da ürünün kendisi mi böyle? Bir de Wireless kullanırken 1-2 yıla pili biter bozulur mu böyle bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
USB kablosunu bilgisayarının farklı bir USB portuna bağlayarak dene.

Kabloyu takınca masaüstünde hoparlör simgesine tıkla. Orada yürütme cihazı seçeneklerinde kulaklığın ismi çıkıyor mu resimde gösterdiğim gibi? Eğer bir geçiş yapıyorsa belki ondan ses gelmiyordur.

Logitech G HUB yazılımın güncel mi? Ona da bir bak. Belki güncelleme yapmadıysan ondan oluyor olabilir.

Bunlar olmuyorsa mümkünse kulaklığı farklı bir bilgisayarda dene.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_1.jpg

USB kablosunu bilgisayarının farklı bir USB portuna bağlayarak dene.

Kabloyu takınca masaüstünde hoparlör simgesine tıkla. Orada yürütme cihazı seçeneklerinde kulaklığın ismi çıkıyor mu resimde gösterdiğim gibi? Eğer bir geçiş yapıyorsa belki ondan ses gelmiyordur.

Logitech G HUB yazılımın güncel mi? Ona da bir bak. Belki güncelleme yapmadıysan ondan oluyor olabilir.

Bunlar olmuyorsa mümkünse kulaklığı farklı bir bilgisayarda dene.

Eki Görüntüle 1804248

Eki Görüntüle 1804252

Merhaba maalesef bunların hepsini denedim çalışmadı zaten kulaklığın bir driverı yok acaba kulaklığın kendisimi böyle ya da Wireless kullanırsak batarya ömrü bitermi bu konular hakkında bilginiz var mı?

Bataryanın ömrünün 2 senede tükeneceğini sanmıyorum. İstersen Logitech'in teknik servisini arayıp öğren. Ben Logitech G733 kullanıyorum, senin bahsettiğin durum bende yok.

Bilgisayarının aygıt yöneticisinde donanım değişikliklerini tara var. Oraya tıklayınca bulabilir belki.

Screenshot_1.jpg

Bilgisayara format atsan düzelir mi bilemiyorum. En son seçenek format atmayı dene.

Screenshot_2.jpg

Bataryanın ömrünün 2 senede tükeneceğini sanmıyorum. İstersen Logitech'in teknik servisini arayıp öğren. Ben Logitech G733 kullanıyorum, senin bahsettiğin durum bende yok.

Bilgisayarının aygıt yöneticisinde donanım değişikliklerini tara var. Oraya tıklayınca bulabilir belki.

Eki Görüntüle 1804319

Bilgisayara format atsan düzelir mi bilemiyorum. En son seçenek format atmayı dene.

Eki Görüntüle 1804322

Kanka bir de çok soru sordum kusura bakma ama senin kullandığın kulaklıktada aynı sorun var mı veya bu batarya kaç yıl gider değişim yapılır mı biliyorsan cevaplıyabilirmsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı