Logitech G435 mi Razer Barracuda X mi?

Samet ÜNVER

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım merhaba. Kulak üstü Bluetooth oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Kafamda 2 model var şu an. Logitech G435 ya da Razer Barracuda X Logitech 1370 Razer 1750 bandında fiyatlara sahip iki cihazda güzel ancak Logitech mikrofonuna laf eden çok fazla kişi var. Pek iyi değil galiba kalitesi. Razer, Logitech ile aynı özelliklere sahip artı olarak ses kalitesi daha iyiymiş galiba. MediaMarkt mağazasına gittigimde görevli abimiz Razer Barracuda'yı bayağı övdü ve kaliteli oldugunu söyledi halbuki oraya Logitech'i denemeye gitmiştim. Kafam bayağı karıştı ama harbiden de Razer'ın kalitesi bayağı iyiydi. Ben de kararsız kaldım danışmak istedim. Varsa önerilerinizi almak isterim. Razer mı Logitech mi yoksa ikisi de degil baska bir Bluetooth kulak üstü oyuncu kulaklığımı dersiniz. Şimdiden teşekkürler.

Ben Logitech ürünlerini tavsiye etmiyorum uzun uzadıya anlatmiycam bunu özelikle kulaklık konusunda iyi bir marka değil bence razer ve stellseries alabilirsin ben öyle yapıyorum model de senin bütçene bağlı ona bişey diyemem

Geri
Yukarı