Logitech G435 telefona bağlandıktan sonra bilgisayara bağlanmıyor

TheVandal

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi ürünü gayet sağlıklı, sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde bilgisayarıma USB'sini bağlayarak kullanıyordum ancak telefona Bluetooth ile bağlayıp kullandıktan sonra telefon ile tamamen bağlantısını kesmeme ve bilgisayarın USB'yi görmesine rağmen kulaklık bilgisayardan gelen hiçbir sesi vermiyor. Çok kez hem kulaklığı hem bilgisayarı açıp kapamayı ve USB'yi çıkartıp takmayı denedim ancak nafile. Ayrıca bilgisayarda da ses geliyor gözüküyor ancak kulaklıkta yine de ses yok. Nasıl çözebilirim?
Düzenleme: Çözüldü, meğer mute tuşuna basılı tutarak USB ve Bluetooth modu arasında geçiş yapılıyormuş. Bende Bluetooth modu kalmış.

Son düzenleme:
Çıkış aygıtı olarak kulaklık seçili mi emin misiniz? Ses bağdaştırıcı ayarlarından kontrol edin devre-dışı kalıp kalmadığını.

Konu dışı: Kulaklık ilk çıktığında ben bluetooth yoktu diye hatırlıyorum. Bu yeni seri mi yoksa en başından beri var mıydı?

Çıkış aygıtı olarak kulaklık seçili mi emin misiniz? Ses bağdaştırıcı ayarlarından kontrol edin devre-dışı kalıp kalmadığını.

Konu dışı: Kulaklık ilk çıktığında ben bluetooth yoktu diye hatırlıyorum. Bu yeni seri mi yoksa en başından beri var mıydı?
Evet, bilgisayarda kullanılan aygıt kulaklık olarak kulaklık gözüküyor ve bilgisayarda ses de veriyor gözüküyor ancak bana ses gelmiyor. Aygıt yöneticisinden de devre dışı bırakıp yeniden etkinleştirmeyi denedim ancak bir işe yaramadı.
Diğer sorun için: Kulaklığı henüz aldım ancak herhangi bir özel seri değil, hem Bluetoothlu hem USB'li kablosuz bir kulaklık.

Geri
Yukarı