Logitech G435 USB ile bilgisayara bağlanmıyor

arkadaşlar benim kulaklığımda 3 gündür filan dediğiniz gibi tümden gitti resmen. bağlantıyı kuruyorum ve ses geliyor. Kafama takmak için harekete geçtiğimde ise ses gidiyor, tekrar bağlantıyı kurmaya çalışıyor ve kuramıyor :D .Bende tekrar bu marka kulaklık almayı düşünmüyorum. Düşmedi etmedi, kendi kendine bozuldu gitti.

Garantiye göndereceğim, işimden bir ara bulabilirsem. Bakalım napacaklar?

1 gündür bu problemle uğraşıyorum. yapmadığım şey kalmadı. düzelmiyor. sürekli ışık yanıp sönüyor. telefona falan bağlanıyor problem yok. masaüstü pc bağlanmıyor. 1 aydır sıkıntısız kullanıyordum. dün bi anda gitti kulaklık. süngerlerini çıkarıp reset bile attım. düzelmiyor.

süngerler elimde kulaklığa reset atmışken. o arkadaşın kulaklıkta sorun yok alttaki tuşa 3sn basın demesi yardı😀 benim yapmadığım kombinasyon kalmadı. keşke bi tuşa 3 sn basarak düzelseydi ama olmuyor işte. hiçbişey yoktu bi anda pc ile bağlantı gitti.
Merhaba bu olaydan önce usb bilgisayara takılıyken ve bilgisayar çalışır durumdayken elektrik kesintisi yaşadınmı

Merhaba bu olaydan önce usb bilgisayara takılıyken ve bilgisayar çalışır durumdayken elektrik kesintisi yaşadınmı
Merhabalar, hayır. Böyle bir durum yaşanmadı. Sıradan bir gündü. Videodaki insanların sesi robotikleşti ve ardından bozulup gitti. Sonrasında bağlamya çalışsak ve bağlansa bile, kulaklığı daha kafamıza götürürken ses ve bağlantı gitti. Servise gönderdim bakalım ne olacak

Merhaba bu olaydan önce USB bilgisayara takılıyken ve bilgisayar çalışır durumdayken elektrik kesintisi yaşadın mı?

Hocam ben de dediğiniz gibi dongle bilgisayara takılıyken elektrik gittikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım. Bluetooth'la telefona bağladığımda sıkıntı yaşamıyorum ama bilgisayarda dongle üzerinden bağlanınca anlık ses kopmaları ve seste bozulmalar oluyor çözümü var mı?

Hocam ben de dediğiniz gibi dongle bilgisayara takılıyken elektrik gittikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım. Bluetooth'la telefona bağladığımda sıkıntı yaşamıyorum ama bilgisayarda dongle üzerinden bağlanınca anlık ses kopmaları ve seste bozulmalar oluyor çözümü var mı?
bendede oyle oldu ve kulaklıgı gormuyor cozebıldınızmı

bendede oyle oldu ve kulaklıgı gormuyor cozebıldınızmı
Bu sorun çözüldü ama nasıl oldu bilmiyorum. Kulaklığım bozulduğunda İzmitteydim ve kasam yerdeydi, 1 hafta sonra farklı bir yere taşındım ve kasayı masanın üstüne koydum. Aylardır kesintisiz kullanıyorum.

Bu sorun çözüldü ama nasıl oldu bilmiyorum. Kulaklığım bozulduğunda İzmitteydim ve kasam yerdeydi, 1 hafta sonra farklı bir yere taşındım ve kasayı masanın üstüne koydum. Aylardır kesintisiz kullanıyorum.

Saka gıbı sınırım bozuldu elektrik kesıldı açtım bir daha gormedı

sız bılıyormusunuz ?

Son düzenleme:
Dün aynı sorunu bende yaşamaya başladım. Bir anda kulaklık Dongle'ı görmemeye başladı ve bağlanacak cihaz arıyor. Resmen rezillik ya.
Garantiye ver. bende sıfır kutulu gönderdiler. Hiçbir sorun yaşamıyorum artık, modelin bazıları sorunlu muhtemelen. Neyse ki gönderdikleri kulaklığın kronik sıkıntıları yoktu.

Arkadaşlar bende bu sorunu yaşadım ama çözümü benim cihazımda basitti arkadaşlar cihazda olurda dongle kırılır bozulur diye yeni dongle eşleme seçeneği var bunu seçerek donglenızı tekrar eşleyebiliyorsunuz bunu yapmak için once kulaklığı lighspeed moduna almanız gerekiyor sonra mirofon tuşuyla güç tuşuna basılı tutuyorsunuz bir süre sonra ışık hızlı bir şekilde yanmaya başlıyor ve kulaklıktan ses geliyor o zaman bilgisayarınıza takmış olduğunuz dongleye bağlanmış olması lazım benim açımdan çözüm bu şekildeydi yardım edebildiysem ne mutlu.

Geri
Yukarı