Logitech G435 Bluetooth ile tablete bağlanmıyor

Bağlamaya çalıştığınız esnada diğer cihaz ile bağlantısını kesiyor musunuz? G435 aynı anda sadece tek bir cihaza bağlanabiliyor demişler sitesinde. Görünmemesinin sebebi bununla alakalı mı bilmiyorum ama, denemediyseniz deneyin derim.

Evet kesiyorum. Aslında kulaklığı resetlemek gibi bir şey var mı bilmiyorum. Kapatıp açıyorum hem tableti hem kulaklığı yine olmuyor. Bug var resmen görmüyor kulaklığımı.

Belki saçma bir soru olacak ama, kulaklığı eşleştirme moduna alıyor musunuz? Yani eşleştirmeye çalışırken mavi ışık yanıp sönüyor mu?

Alıyorum. Mavi ışık yanıp sönüyor. Zaten telefondan kulaklığa bağlanıyorum dediğim gibi bir sorun yok. Aynı zamanda tablet ve telefon da birbirini görüyor. Sadece tabletim kulaklığımı görmüyor. Çok garip.

Bluetooth sürümünden kaynaklı bir durum da yok. Neden görünmediğini çözebilmiş değilim. İsterseniz destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu arada, eşleştirme modundaki ışık açık mavi mi yanıyor yoksa düz mavi mi?

İki ürünü de Trendyol sitesinden aldım destek ekibine nasıl ulaşırım acaba? Eşleştirme modunda düz mavi yanıyor. Herhangi bir sorun yok gerçekten bug var. Tablet zaten diğer cihazları görüyor yani telefonumu ve televizyonu görüyor. Sadece kulaklığımı görmüyor. Kulaklığım da telefonuma bağlanıyor zaten sorun yok. En kötü ihtimal bir tane de kulak içi Bluetooth olan bir kulaklık daha alırım yapacak bir şey yok gibi.

Geri
Yukarı