Logitech G435 vs Hyperx Cloud Core Stinger

William07

Centipat
Daha fazla  
Kablosuz kulaklık alıcam ama Logitech G435 ve HyperX Cloud Stinger Core Wireless arasında kaldım. Hafif kulaklık istiyorum ama G435 hafif zaten ama Hyperx Cloud Stinger Core Wireless da güzel sizce en iyisi hangisi ?

Merhaba ben de iki kulaklık arasında kaldım. Ancak karar veremiyorum. Konuyu uzun bir süre önce açmışsınız hangisini tercih ettiniz acaba ve memnun musunuz eğer ikisinden birini aldıysanız?

Merhaba ben de iki kulaklık arasında kaldım. Ancak karar veremiyorum. Konuyu uzun bir süre önce açmışsınız hangisini tercih ettiniz acaba ve memnun musunuz eğer ikisinden birini aldıysanız?

Merhaba ilk HyperX Cloud Core Stinger Wireless aldım sonra nedense bana çok rahat gelmedi daha sonra onun yerine SteelSeries Arctis Nova 1 aldım kablolu aldım ve gayet memnunum.

Merhaba ilk HyperX Cloud Core Stinger Wireless aldım sonra nedense bana çok rahat gelmedi daha sonra onun yerine SteelSeries Arctis Nova 1 aldım kablolu aldım ve gayet memnunum.

Yanıtınız için teşekkür ederim. En son G435 almaya karar vermiştim ancak alamadan zamlandı ve şu anki fiyatında almaya değmeyeceğini düşünüyorum. Sanırım ben de SteelSeries tercih edeceğim ve Arctis 1 Wireless alacağım.

Geri
Yukarı