Logitech G435 vs SteelSeries Arctis Prime vs Logitech G335

DarthVaderTR

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim 2000 2500 arası bütçem var. Günde 6 7 saati çok rahat geçiyor Valorant, LoL oynuyorum. Yanı sıra müzik dinliyorum. Twitch izliyorum ama oyun ağırlıklı kullanıyorum PC'yi. 3 model arasında kararsız kaldım. Önceki formları incelediğimde Razer BlackShark önerilmiş ancak görünüşü içime çok sinmedi. Bir dahaki aya kadar almam gerek önerebilecek var mı?

Merhaba. Benim 2000 2500 arası bütçem var. Günde 6 7 saati çok rahat geçiyor Valorant, LoL oynuyorum. Yanı sıra müzik dinliyorum. Twitch izliyorum ama oyun ağırlıklı kullanıyorum PC'yi. 3 model arasında kararsız kaldım. Önceki formları incelediğimde Razer BlackShark önerilmiş ancak görünüşü içime çok sinmedi. Bir dahaki aya kadar almam gerek önerebilecek var mı?
Prime.

Logitech olarak G535 altı modelleri almayın. Prime zaten iyi bir kulaklık.

Hocam bir öneri olarak kulaklığı almadan önce eğer yaşadığınız yerde MediaMarkt vs varsa orada deneyin. Belki rahatlığını beğenmeme ihtimaliniz olur ne olur ne olmaz. Kafaya oturuşuna bir bakın.

Prime.

Hocam Cloud 2 de güzel deniyor prime mı daha iyidir Cloud 2 mi? Şuan indirimde 2200TL olmuş. Ona göre onu öneririz arkadaşa.

Hocam bir öneri olarak kulaklığı almadan önce eğer yaşadığınız yerde MediaMarkt vs varsa orada deneyin. Belki rahatlığını beğenmeme ihtimaliniz olur ne olur ne olmaz. Kafaya oturuşuna bir bakın.
Denemiştim ben. Pedler daha sıkı Cloud 2'ye göre. Ama güzel. Ses kalitesi falan da gayet iyi. Arctis 9 ile aynı sürücülere sahip ve Hi-Fi.

Cloud 2'ye karşı hangisi daha rahat gelirse onu alın. Ama Prime daha iyi olabilir.

Prime.

az önce medimarkta gittim g335 ile 435 vardı yani beğenmedim kafamı sıktı 435 bider çok adi hissiyastı veriyordu ne yazıkkı steel series yoktu ama incelemelerede padlerin falan değişmesi hoşuma gitti ses olayı falan son bide cloud 2 ye bakıcam ondan sonra alırım teşşekürler hocam eyw

Hocam Cloud 2 de güzel deniyor prime mı daha iyidir Cloud 2 mi? Şuan indirimde 2200TL olmuş. Ona göre onu öneririz arkadaşa.
onada bakayım internetten gittrim mediamarkta orada yoktu şansıma ama diğer seçeneklerime baktım benlik değil tam şu cloud 2yede bakayım ama 100 90 prime alıcam eyw teşşekkürler

Ben G435 aldım gayet memnunum şarjı çok iyi gidiyor kablosuz mesafeside iyi tek sıkıntısı üst tarafta ped yok o 3 4 saat aralaksız kullanınca acıtabiliyor ama ses konusunda şüphen olmasın tüm sesler gayet tatlı geliyor.

Ben G435 aldım gayet memnunum şarjı çok iyi gidiyor kablosuz mesafeside iyi tek sıkıntısı üst tarafta ped yok o 3 4 saat aralaksız kullanınca acıtabiliyor ama ses konusunda şüphen olmasın tüm sesler gayet tatlı geliyor.
kafamda deneme şansım oldu ama kafa kısmının ayarlamaması kötü olmuş mirde microfonu içte olması biraz kötü prime alırım herhalde yazdığın için teşekkürler

Selamlar bende g435 aldım ama kulak içinde pedi yok zamanı gelince pedler aşınıp kulak içeriye değerse acıtır mı diye düşünüyorum. Uzun kullanımınızda düşünceniz nedir? İçeriye toz girip zarar veriyor mu mesela?

Selam bende G435 aldım ama kulak içinde pedi yok zamanı gelince pedler aşınıp kulak içeriye değerse acıtır mı diye düşünüyorum. Uzun kullanımınızda düşünceniz nedir? İçeriye toz girip zarar veriyor mu mesela?

Hoparlör kısmı kulakların bayağı içinde olduğu için tozlanma vb olmuyor fakat kafa kısmında ped olmadığı için 3-4 saat sonra biraz acıtmaya başlıyor onun dışında bir şikayetim yok ve kulak tarafındaki pedler kolay kolay aşınacak tarzda değil o yüzden kulağınız hoparlör kısmına değmez içiniz rahat olsun.

Hoparlör kısmı kulakların bayağı içinde olduğu için tozlanma vb olmuyor fakat kafa kısmında ped olmadığı için 3-4 saat sonra biraz acıtmaya başlıyor onun dışında bir şikayetim yok ve kulak tarafındaki pedler kolay kolay aşınacak tarzda değil o yüzden kulağınız hoparlör kısmına değmez içiniz rahat olsun.
İade ettim g733 aldım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı