Satılık Logitech G500s Gaming Mouse

BrkD22

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar,

Ürün yaklaşık 2 seneliktir, fakat bu 2 senelik süreçte askere gitmiş olmam ve yaz aylarında yazlıkta olmam sebebiyle ürüne bu 2 senenin 1 senesinde dokunamadım bile. Geri kalan zamanda da çok yoğun kullanımım olmadığı için ürün çok temiz kaldı. Kondisyonu 0'dan farksız.

Garanti durumu ne yazıkki bitti. Fakat tıkır tıkır çalışan beni hiç üzmeyen donanım. Satma sebebim ise G700s almak istiyorum. Mouse'un kullanımından çok memnunum. Alacak olan arkadaşlarda kesinlikle memnun kalacaktır.

Fiyat:120 lira

IMG_1643.JPG
dfvsvsv.jpg
ewfwefqw43ggewrg.jpg
feqwfqwefqwfwef.jpg
g500s.jpg
qweqweweqweqweq.jpg
wq1e1e12e1.jpg
wqeqweq.jpg

Fiyat gayet uygun hayırlı satışlar.

Hocam gonderdiginiz linkteki urunun stogu yok. Belki teshir urunu olabilir. Yurtdisinda 60 $ gibi bir rakam gordum ben. O yuzden 120 lira yazdim. Ki yaklasik 40 dolar gibi bir rakama tekabul ediyor. Kaldiki mouse oldukca temiz ben urune oldukca guveniyorum.

Tabiki bu sizin sahsi fikriniz saygim sonsuz. Almak isteyen olursa gorusuruz, anlasiriz. Fiyatim bu, satamassam da sorun degil cunku mouseden memnunum. Kullanmaya devam ederim.

Mause pad dahil mi?Pazarlık sünnettir.

Hocam ne yazıkki mousepad dahil değil. Siz önce almaya karar verin. Konuşup anlaşırız diye tahmin ediyorum.

Hocam ne yazıkki mousepad dahil değil. Siz önce almaya karar verin. Konuşup anlaşırız diye tahmin ediyorum.
Hocam kararsız kaldım akıllı saat mi mause mu mause almaya karar verirsem size dönüş yapacağım.

Boşver akıllı saati anlaşırız seninle fiyatta. Bir an önce satarsam g500s'i g700s alacağım. Gel al hem senin işin görülsün hem benim işim :)

Şimdi bide o saatle düşmek var :ROFL:.Whatsapp kullanıyormusunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı