Logitech G502 çift basma sorunu

Dangdro

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, G502 Mouse'um nedense çift basıyor. Sol tuşa basıyorum ancak iki kere basmışım gibi oluyor. Yazılımsal bir sorun mudur? Çünkü daha önce de aynı model Mouse'um bozulmuştu ve yurtdışından yeni ürün göndermişlerdi, artık tekrar değişim talep etmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, Hero modeli :(
Maalesef değişim gerekiyor o zaman. Logitech servisi çok iyi olduğu için belki burada da yardım edebilirler. Bende de G502 Proteus Spectrum var. Senelerdir rahatça kullanıyorum. Yenilemek için Hero veya Lightspeed alacaktım ama bu kronik sorun sinir bozucu. Yazılımsal olmadığından emin olmak için Logitech yazılımını sıfırlayabilir ya da başka bir bilgisayarda deneyebilirsiniz. Geçici çözüm olarak da G tuşlarından birini sol tık olarak atayabilirsiniz.

Merhaba, G502 Mouse'um nedense çift basıyor. Sol tuşa basıyorum ancak iki kere basmışım gibi oluyor. Yazılımsal bir sorun mudur? Çünkü daha önce de aynı model Mouse'um bozulmuştu ve yurtdışından yeni ürün göndermişlerdi, artık tekrar değişim talep etmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bende olduğunda ben Mouse'a vuruyordum ve düzeliyordu sende dene.

Maalesef değişim gerekiyor o zaman. Logitech servisi çok iyi olduğu için belki burada da yardım edebilirler. Bende de G502 Proteus Spectrum var. Senelerdir rahatça kullanıyorum. Yenilemek için Hero veya Lightspeed alacaktım ama bu kronik sorun sinir bozucu. Yazılımsal olmadığından emin olmak için Logitech yazılımını sıfırlayabilir ya da başka bir bilgisayarda deneyebilirsiniz. Geçici çözüm olarak da G tuşlarından birini sol tık olarak atayabilirsiniz.
Servisleri gayet iyi ancak daha önceden G502 mouse'umu değiştirmişlerdi, açıkçası artık çekiniyorum tekrar istemeye.

Tavsiye etmem. Fare daha da hasar görürse değişim kapsamından çıkabilir. @İbrahimTatlı

Çekinmenize gerek yok ki. Bu sizin hakkınız ve onların da görevi. Kronik sorun olduğu için de arkasında durma zorunlulukları var. İsterseniz iade edebilirler veya başka bir model ile de değiştirebilirler. Aynını almak zorunda bile değilsiniz. @Silinen üye

Tavsiye etmem. Fare daha da hasar görürse değişim kapsamından çıkabilir. @İbrahimTatlı

Çekinmenize gerek yok ki. Bu sizin hakkınız ve onların da görevi. Kronik sorun olduğu için de arkasında durma zorunlulukları var. İsterseniz iade edebilirler veya başka bir model ile de değiştirebilirler. @Silinen üye
Şimdi yazdım bakalım, inşallah ''aha yine geldi bizimki'' demezler :D

Şimdi biraz internette baktım da, yine aynı ürünü gönderiyorlarmış yine aynı sorun oluyormuş 😕😕 Yaktın bizi Logitech!
Edit: iki tane emoji de kanıtıdır çift basmanın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı