Logitech G502 Hero mouse kötü mü?

Bütçe
2000
G502 Hero kullanmış birisi olarak gayet memnun etti beni. Bir kez bile sorun yaşamadım. Tek eksisi çoğu arkadaşında dediği gibi ağır olması. Şu anda da G502 X lightspeed modelini kullanıyorum. 502 Hero modelin ağırlığını hafif bir modele geçince anlıyorsunuz. Tabii eski bir model güncel modellere yönelebilirsiniz.

O halde siz de Basilisk v3'ten yana bir tercih mi yapardınız, şu anda alıyor olsanız ?

Basilisk v3'te orta tekerleği serbest kaydırma var, nasıl çalıştığı incelemelerde anlatılıyor. Orta tuşu sağa sola yatırarak da tuş olarak kullanılıyor aynı G502'de olduğu gibi. Çok faydalı. Yanlışlıkla basma gibi bir durum yok. Ömründe ilk defa fareyi oyun için kullanan birisi yanlışlıkla basabiliyor. Parmak kasları ve kas hafızası bu işe yatkın olmaz haliyle. İncelemele videolarına bakmanızı öneririm.

Cevapların için teşekkürler. Dediğin gibi inceleme videolarına bakıp Basilisk V3 alacağım sanırım. Son bir sorum var V2 ile V3 arasında nasıl bir fark var?

O halde siz de Basilisk v3'ten yana bir tercih mi yapardınız, şu anda alıyor olsanız ?

Cevapların için teşekkürler. Dediğin gibi inceleme videolarına bakıp Basilisk V3 alacağım sanırım. Son bir sorum var V2 ile V3 arasında nasıl bir fark var?
V3 sanırım 10 gram daha ağır. V2'nin tekerlek sertlik ayarı farenin altında, V3'te ise daha pratik bir sistem vardı. Aklıma gelenler bunlar.

O halde siz de Basilisk v3'ten yana bir tercih mi yapardınız, şu anda alıyor olsanız?

Ben zaten tercihi mi güncel olan G502 X lightspeed modelden yana kullandım. Yalnız biraz büyük bir model en azından 502 Hero'ya göre. Bence en güzeli çevrenizde teknoloji firmaları vatan, İtopya, MediaMarkt falan varsa sipariş vermeden önce bir gidip bakın kanlı canlı görün derim.

2 Gündür G502 Hero kullanıyorum ağırlığıyla alakalı pek sorun yaşamadım. Çok takılmam o kadar ince detaylara fakat Başparmağın altına denk gelen DPI Kaydırma tuşuna sürekli istemsizce basıyorum. CS:GO, Valorant oyunlarda elimi kastırdığım için ister istemez o tuşa tıklıyorum. Henüz alışamadım fakat çok sinir bozucu birkaç güne alışamazsam iade etmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı