Logitech G502 Hero vs G502 Wi-Fi

Zaten kablosuz ile kablolu arasında en büyük fark kablosuz mouse her zaman en düşük gecikmeyi sağlar.

Eski G502 standart ile G502 Hero arasında sensör farkı var Hero sensör diye biraz daha iyi sensör kullanılmış. Ben ilk çıkan G502'yi kullanmıştım çok memnun kaldım hala çalışıyor 5-6 sene oldu yanları biraz eridi. Onun harici sorunsuz ama yeni mouse G402 aldım bütçe dolayısı ile G502 ben aldığımda 400 küsur dü.

Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi bu iki mouse arasında temel fark nedir? Kablosuz olmasının dışında :)
Gecikme sürelerinde bir fark var mı?
G502 lightspeed 1 yıldır kullanıyorum. Kablolu ile %99 aynı gecikme süresine sahip. Şarjı ortalama 5-6 gün gidiyor (faal olarak günde 8-10 saat arası kullanıyorum iş yerinde). Kabloluya göre alt patenleri daha iyi gibi geliyor bana. İmkanınız varsa lightspeed alıp kablo derdinden kurtulun.

Peki sizce mouse güzel mi? Elim büyük olduğu için tercih edeceğim genelde FPS oyunları oynuyorum.

O konuda hiç şüpheniz olmasın benim de elim büyük ama mouse da gayet büyük. Ağırlık da takılabiliyor. Mesela yeni geçtiğim mouse da ağırlık takılmıyordu elim havaya kaldırıyordu fareyi 2-3 hafta sonra alışabildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı