Logitech G502 SE Hero modeli almaya değer mi?

QuarFaLL

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. Yeni mouse almayı düşünüyorum. Şu anda Logitech G502 SE Hero modelini gözüme kestirdim. 450 civarı fiyatı var. Kullanan veya bilgisi olan bu mouse önerir mi? Yani almaya değer mi? Biliyorsunuz mouse devamlı al değiştir yapılan bir şey değil. Ondan aldığımda gerçekten hoşuma gitsin istiyorum. Fiyatın daha üstüne çıkma şansım yok. Ki 450 TL bile bence pahallı ama işte girdik bir yola :) Bir de internette SteelSeries Rival 600'ü de önerıyorlar ama bilemedim. Önerilerinizi bekliyorum değerli arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G502 proteus Spectrum modelini kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Hero modeli bir üst modeli bildiğim kadarıyla.

@Ace Vegas teşekkür ederim yorum için çok hoşuma gidiyor deneme fırsatım oldu ele güzel oturuyor rival 600 de kafamı karıştırdı düz ama aşırı fazla önereni var kafam karışıyor devamlı :D teşekkürler.
@AirJET teşekkür ederim baktım oradan da yinede tam olarak istediğim gibi bişi bulamıyorum teşekkür ederim.

arkadaşlar yok mu başka bu konu hakkında bilgi sahibi yardım edebilecek birisi ?
yok mu arkadaş bu mouseları kullanan ve yorum yapma gafletine düşebilecek bir vatandaş ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı