Logitech G502 sıvı teması sonrası tutukluk sorunu

özer

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Elimde G502 bulunuyor fakat ben yanlışlıkla çay döktüm üstüne ve birkaç gün mouse adam akili çalışmadı. Şimdi de sağ tuş yeri tutukluluk yapıyor, orta tuşu hiç çalışmıyor ne ileri ne geri. Bu aletin sınırlı garantisi var tahminimce garantiye girmiyor, ben bunu nasıl düzeltebilirim yoksa yeni bir mouse mu almalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Elimde G502 bulunuyor fakat ben yanlışlıkla çay döktüm üstüne ve birkaç gün mouse adam akili çalışmadı. Şimdi de sağ tuş yeri tutukluluk yapıyor, orta tuşu hiç çalışmıyor ne ileri ne geri. Bu aletin sınırlı garantisi var tahminimce garantiye girmiyor, ben bunu nasıl düzeltebilirim yoksa yeni bir mouse mu almalıyım ?
Logitech ile iletişime geç. Ama direkt Logitech ile.

Veya garantiye ver, ama bir şey döktüğünü söyleme. Yani sadece ver ve tutukluk yapmakta de.

Hocam eliniz biraz tornavida tutuyorsa sökün. Alkol ve resim fırçası ile devre kartını tuşları güzelce yıkayıp temizleyin pirinç kutusuda 1 gün bekletin tamamdır. (Elektronik bir arıza yoksa ki sanırım yok. Muhtemelen şeker kuruyunca yapıştığı için tuşlar takılıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı