Logitech G502 X nasıldır?

kazrogalx

Hectopat
Merhaba, Razer Basilisk V2 kullanıcısıyım. Cihazın üçüncü servisten gelişi ve tamir etmek yerine direkt yenisini veriyorlar ancak tekerleği yine bozuldu ve artık garanti kapsamına girmiyor. Bir markadan bu kadar daha nefret edemezdim sanırsam, Logitech'i bıraktığım günlere üzülüyorum. Eskiden G402 kullanırdım ve gerçekten harika bir mouse idi. Şu an fiyatlar çok uçuk durumda, G502 X'in yeni çıktığını gördüm. Kablolu versiyonu 1780TL civarından ve Lightspeed versiyonu 2600TL civarından satılıyor yanlış hatırlamıyorsam. 1780TL verip kablolusunu almak sizce mantıklı mı? Yoksa daha sade ve kablosuz olan G703 ya da G305'e yönelmek daha mı mantıklı? Kurtarın beni şu Razer'dan :)

G502 X kablolu model güzel bir mouse üstelik yeni bir mouse.
G502 X kablolu beyaz modeli 1450 civarında. Renk takıntınız yok ise beyaz alın derim. Renk farkı fiatı artırıyor. Ama kablo kalitesi hoşuma gitmedi g203 teki kablodan kullanmışlar örgülü değil direk plastik birde rgb özelliği yok mouse da.

dün itibari ile logitech g502 x lightspeed modelini aldım 2600 TL ye. tek eksiği g502 x plus a göre Rgb olmayışı. Oda benim için çok önemli değil. 1000 TL farka deymez. Dün gece ki deneyimlerimden yola çıkarak tepkime süresi olsun kalitesi olsun efsane bir mouse. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
G502 X kablolu model güzel bir mouse üstelik yeni bir mouse.
G502 X kablolu beyaz modeli 1450 civarında. Renk takıntınız yok ise beyaz alın derim. Renk farkı fiatı artırıyor. Ama kablo kalitesi hoşuma gitmedi g203 teki kablodan kullanmışlar örgülü değil direk plastik birde rgb özelliği yok mouse da.

dün itibari ile logitech g502 x lightspeed modelini aldım 2600 TL ye. tek eksiği g502 x plus a göre Rgb olmayışı. Oda benim için çok önemli değil. 1000 TL farka deymez. Dün gece ki deneyimlerimden yola çıkarak tepkime süresi olsun kalitesi olsun efsane bir mouse. Tavsiye ederim.
Halihazırda bu mouse'un eski versiyonunu kullanıyorum ve bu indirimlerde almayı düşünüyorum ancak ghub üzerinden yapabildiği ya da yapamadığı şeyleri spesifik olarak sorabileceğim birine ihtiyacım var? Discord üzerinden 5 dk vaktinizi ayırmanız mümkünse tabi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Açıkçası ghub kurmamın nedeni dpi ayarlarını ayarlaya bilmem. Birde stabil çalışması. Onun dışında 2016 dan buyana g502 kullanıyorum. Pek kurcalamadım. Önceki mousumdada rgb ayarları yapıyordum. Yinede yardımcı olmak isterim ama programı standart olarak kullanıyorum

Açıkçası ghub kurmamın nedeni dpi ayarlarını ayarlaya bilmem. Birde stabil çalışması. Onun dışında 2016 dan buyana g502 kullanıyorum. Pek kurcalamadım. Önceki mousumdada rgb ayarları yapıyordum. Yinede yardımcı olmak isterim ama programı standart olarak kullanıyorum
Bu akşam müsait bir vaktinizde (saat 8'den sonra) alttaki discord kanalı üzerinden görüşerek mouse ile ilgili sorularımı sorabilir miyim:
https://discord. gg/SD8NVbzf

Sesli sohbet için uygun olmuyorsanız ya da yardımcı olamayacaksanız söylerseniz boşuna beklemiyim yahut sorularımı yazı haline getirebilirim?

?

Bu akşam müsait bir vaktinizde (saat 8'den sonra) alttaki Discord kanalı üzerinden görüşerek mouse ile ilgili sorularımı sorabilir miyim:
https://discord. gg/SD8NVbzf

Sesli sohbet için uygun olmuyorsanız ya da yardımcı olamayacaksanız söylerseniz boşuna beklemeyeyim yahut sorularımı yazı haline getirebilirim?

Son düzenleme:
Günaydınlar öncelikle gecikme için özür dilerim. gündüz ve akşam saatleri yoğun çalışmaktayım. Bugün gündüz telefon üzerinden görüşme gerçekleştirebiliriz.sizin için uygunsa

Günaydınlar öncelikle gecikme için özür dilerim. gündüz ve akşam saatleri yoğun çalışmaktayım. Bugün gündüz telefon üzerinden görüşme gerçekleştirebiliriz.sizin için uygunsa
Görüşmekten vazgeçtim ancak benim önemli olan bir kaç tane sorumu buraya yazıyorum cevaplarsanız sevinirim:
1) Eski g502 mousta makrolar atayabiliyordum (dahili 3 hafızasına) ve bu makrolar fareyi başka bir bilgisayara taktığımda veya windows uygulamasını sildiğimde yine çalışıyordu. Yeni G502 X modelinde de çalışıyor mu makroar başka bilgisayarda. Mesela (CTRL + ALT + SAĞ/SOL + gecikme süresi...vs).
2) Eski mouseta kaçıncı profilin aktif olduğunu üzerindeki 3 ledden anlıyorduk.Yenisinde tek led var nasıl anlıyorsunuz hangi profilde olduğunuzu. (LGS veya GHUB kullanmayı sevmiyorum. Yoksa bu programlar aktif olduğunda zaten hem makro kullandırtıyordur hem de profil değişim bildirimi gösteriyordur ekranda. Benim derdim bu programları sildikten sonra durum ne oluyor.)

Üzerinde tek Led lambası var evet ama dpi değişimlerinde renk değiştiriyor.

Ewet mouse başka bilgisayara takarsanız kayıt ettiniz ayarlar orada geçerli. Mouse hafızasına alıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı