Çözüldü Logitech G512 karbon için Yellow Switch nereden alınabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.HungryUser

Decapat
Daha fazla  
Bende G512 karbon brown Switch var. tamamını Yellow Switch yapmak istiyorum onun için kaç tane almam lazım, en uygun nereden alınır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu seste bir Switch arıyorum.

Yellow olmak zorunda değil sadece uyguna buna en yakın sesi nereden alabikirim 104 tuş gx.

Son düzenleme:
Gateron yellow milky Switch var Trendyol'da. Fakat G512 hot swappable değil, Switch değiştirmek için lehim ile uğraşmak gerekiyor bilginiz olsun.

Uygun bir Switch yok mudur yellow olmak zorunda değil sadece sesi benzer olsun istiyorum attığıma.

Gateron yellow milky Switch var Trendyol'da. Fakat G512 hot swappable değil, Switch değiştirmek için lehim ile uğraşmak gerekiyor bilginiz olsun.

Link atabilir misiniz bir de dah farklı lehim gerektirmeyecek vir model varsa sesi benzer atabilir misiniz lütfen.

Uygun bir Switch yok mudur yellow olmak zorunda değil sadece sesi benzer olsun istiyorum attığıma.

Link atabilir misiniz bir de dah farklı lehim gerektirmeyecek vir model varsa sesi benzer atabilir misiniz lütfen.

Klavyeniz buna uygun değil demiş eğer yapmak isterseniz risk alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı