Logitech G513 Alınır mı?

methamz

Kilopat
Daha fazla  
Bu fiyata alınabilecek bir klavye midir? Ya da benzer fiyata ne tavsiye edersiniz?

- Klavye Türkçe olmalı
- ₺1500 civarı olabilir
- Tuşlar bozulduğunda değiştirebilmeliyim

G513 kullanıyorum 8 ay falan oldu ufak tefek bazı 1-2 tuşta çift basma sorunu başladı daha önce 15 ay falan G413 kullandım çöp oldu G-romer sorunlu anahtar bence alma.

Bir süredir kullandığım bir klavye gayet memnunum. Ancak alacağınız modelin switchine dikkat edin lütfen. Ben GX Blue switchli modelini aldım bir sorun yaşamadım ancak Romer-G switchli modellerinde sorunlarla karşılaşılabiliyormuş.

Logitech genel olarak sevdiğim bir firma olduğu için hiç dışına çıkmadım, bu sebeple diğer firmaların ürünleri hakkında net bir şey söyleyemeyeceğim.

Bir süredir kullandığım bir klavye gayet memnunum. Ancak alacağınız modelin switchine dikkat edin lütfen. Ben GX Blue Switch'li modelini aldım bir sorun yaşamadım ancak Romer G Switch'li modellerinde sorunlarla karşılaşılabiliyormuş.

Logitech genel olarak sevdiğim bir firma olduğu için hiç dışına çıkmadım, bu sebeple diğer firmaların ürünleri hakkında net bir şey söyleyemeyeceğim.

Benim de Gx Blue açıkçası çift basma başladı gibi umarım daha fazla ilerlemez.

Benim de Gx Blue açıkçası çift basma başladı gibi umarım daha fazla ilerlemez.
GX Blue'da ilk defa duyuyorum ancak dediğinize göre doğrudur.

Switch kalitesi olarak en iyilerinden birisi Corsair, Cherry MX kullanıyor. Bu yüzden Corsair de düşünülebilir.

Ayrıca ASUS konusunda uyarmam gerekiyor. ASUS TUF Gaming K3 klavyesini almıştım LEDlerinin parlaklığını arttırdıkça çınlama sesi geliyordu iade ettim. Bu sorunu yaşayan tek kişi de değilmişim o yüzden uyarmak istedim.

g 513 veya g810 almayı düşünüyorum hocam 2. el öner miyormusnuz siz?

G513 ile 1. yılımı doldurdum dediğim gibi tuşlar kısa sürede siliniyor ufak tefek çift basma sorunu var. Şuan için yüzde 40 al yüzde 60 alma diyebilirim. Büyük ihtimalle 7-8 ay sonra kullandığım G513 cortlayacaktır. İnşallah cortlamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı