Logitech G513 alınır mı?

Bütçe
1200
Romer G Switch'lerde sorun olduğunu çok kez okumuştum fakat GX Blue Switch için böyle bir durum yok bildiğim kadarıyla. Mekanik sevenlerin daha da seveceği bir model.

Sorun yok ama çok iyi de değil. Mesela bir Cherry MX veya Kailh değil.

G512 kullanıyorum sanırım sadece bilek desteği farkı var ve sonuna kadar öneriyorum bazı yabancı forumlardaki kişiler tuşların basmaması veya fırlaması gibi sorunlar ver demiş ben şahsen hiç yaşamadım yazılımından da kendisinden de çok memnunum sorun olursa da Logitech'in bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Blue switchler de çok hoşuma gidiyor, sesli sesli seviyorum ben :)

G512 kullanıyorum sanırım sadece bilek desteği farkı var ve sonuna kadar öneriyorum bazı yabancı forumlardaki kişiler tuşların basmaması veya fırlaması gibi sorunlar ver demiş ben şahsen hiç yaşamadım yazılımından da kendisinden de çok memnunum sorun olursa da Logitech'in bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Blue Switch'ler de çok hoşuma gidiyor, sesli sesli seviyorum ben :)

Sorun yok ama çok iyi de değil. Mesela bir Cherry MX veya Kailh değil.

Hocama katılıyorum gx Switch'ler kalite anlamında seni üzmez zaten bir sorun çıkarsada Logitech yani kalite kokuyor.

Gx Blue Switch ise kesinlikle değer. Switch olarak da beğeniyorum hocam.

Bir arkadaşımda G413 var tuş basmama ve kırılma sorunu var o yüzden kafamı karıştırdı biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı