Logitech G513 Carbon alınır mı?

Bütçe
1300

Ömer Kutay

Hectopat
Merhabalar. Yakın zamanda Razer Blackwidow Elite modelindeki klavyem bozulduğu için garantiye gönderdim. Tamiri mümkün olmadığı için para iadesi yapacaklarını söylediler. Birazcık araştırma yaptım fakat Logitech G513 Carbon'dan başka bir klavye bulamadım. 1300₺ bandında bir klavye önerebilir misiniz ve Logitech G513 Carbon alınır mı? Mümkünse Blue Switch olsun çünkü red Switch klavyem var.

B
Merhabalar. Yakın zamanda Razer Blackwidow Elite modelindeki klavyem bozulduğu için garantiye gönderdim. Tamiri mümkün olmadığı için para iadesi yapacaklarını söylediler. Birazcık araştırma yaptım fakat Logitech G513 Carbon'dan başka bir klavye bulamadım. 1300₺ bandında bir klavye önerebilir misiniz ve Logitech G513 Carbon alınır mı? Mümkünse Blue Switch olsun çünkü red Switch klavyem var.
G513 o parayı hak eden bir klavye değil g512 alın daha iyi, ama bütçe 1300 se ve blue switch istiyorsanız yine razerdan blacwidow v3 green olanını tercih edebililirsiniz fazlasıyla tatmin edecektir.

Rk royal kludge RK61-US qwerty kablolu/Bluetooth %60 mekanik klavye, abs tuş kapağı, kahverengi şalter, iOS, Android, Windows ve Mac için, beyaz RK ROYAL KLUDGE RK61-US QWERTY kablolu/Bluetooth %60 mekanik klavye, ABS tuş kapağı, kahverengi şalter, iOS, Android, Windows ve Mac için, beyaz : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Kahverengi Switch ama güzel bir klavye VE1400 bandında Anne Pro 2 var ona da bakabilirsiniz.

%60 olmasa daha iyi olur.

B

G513 o parayı hak eden bir klavye değil G512 alın daha iyi, ama bütçe 1300 SE ve Blue Switch istiyorsanız yine Razer'dan blacwidow V3 Green olanını tercih edebililirsiniz fazlasıyla tatmin edecektir.

Görüntüsü çok içimi açmadı Black WIDOW2019 modeline baktım fakat o kadar parayı hak eden bir özelliği yok. Ayrıca daha önce Black Widow Ultimate 2016 kullanıyordum ve O'da bozulmuştu o zaman da tamiri mümkün değil denmişti Razer markasından bir tiksinme geldi.

Ben G512 kullanıyorum indirimden 475 TL'ye almıştım. G513 ile aralarında fark bende bilek desteği yok bir de ufak birkaç fark vardı. Aradaki fiyat farkına değeceğini sanmıyorum. Ama iyi bir indirime girese neden olmasın ikisi de gayet kaliteli klavyeler.

Cooler Master'in klavyeleri var 1300TL bandinda olanlar guzel. O kadar para vereceksen Logitech G513 alma bence.
Önerebileceğin var mı acaba
Ben G512 kullanıyorum indirimden 475 TL'ye almıştım. G513 ile aralarında fark bende bilek desteği yok bir de ufak birkaç fark vardı. Aradaki fiyat farkına değeceğini sanmıyorum. Ama iyi bir indirime girese neden olmasın ikisi de gayet kaliteli klavyeler.

Şu anda 1300 lira ve açıkçası o kadar değeceğini sanmıyorum fakat başka bir klavye bulamadığımdan sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı