Logitech G513 gx Blue Switch klavye alınır mı?

Biz geçen sene G213 prodigy versiyonunu aldık 8-10 tane tuş artık basmıyor garantiye göndereceğim. Klavye tuş hassasiyeti tipi kılığı güzel hoş ama çabuk bozuldu. Corsair klavyem 3 senedir taş gibi.

Biz geçen sene G213 prodigy versiyonunu aldık 8-10 tane tuş artık basmıyor garantiye göndereceğim. Klavye tuş hassasiyeti tipi kılığı güzel hoş ama çabuk bozuldu. Corsair klavyem 3 senedir taş gibi.
Bende de var işte 5 yıl oldu alalı. Tam bu ayda bozuldu. Gerçekten çok güzel bir klavye. Artık mekanik klavyeye geçmek istiyorum. Bu modelden düşündüm. Alıp da sorunsuz kullananlar da var, 1-5 yıl sonra sorunlar yaşayanlar da var. Bilmiyorum napcam?

Klavye 2019'un başlarında çıkmıs belki 2018 bile olabilir tam tarihini bulamadım seneye 4 senelik olacak.
Doğrudur, benim logitech' in bu modelinin tasarımı hoşuma gitti.

Arkadaşım kullanıyor çok memnun tavsiye ediyor.
Arkadaşınız ne zamandır kullanıyor?

Keycap'leri dayanıksız fazla baskı uygulama zamanla tırnakları kırılıyor bende "Tactile" versiyonu var.
Tactile ile Gx Blue arasında fark var mıdır? Şimdi yenilenmiş falan diyorlar. Gerçekten o kırılma, çift basma-basmama sorunu düzelmiş midir belki?

Bunun da bilek desteği yok malesef.

Gx blue kullanıyorsunuz dimi? Tuşlarda basmadan dolayı kırılma vs yok dimi?

Son düzenleme:

Hayır bir sıkıntı yok gayet memnunum.

Bende G413 var klavye güzel Switch'ler falan ama tuş tırnakları çok kolay kırılıyor ve Switch bozulursa bulamıyorsun. Cherry MX marka Switch'li klavyelere bakabilirsin.

1 yılı olacak dostum sıfır aldı çok memnun. G903 ve G733 eşlik ediyor ona ayrıca.

Tactile daha tok bir sese sahip GX Blue nasıl bilmem ama daha önce ne kullandıysan onu kullanırdım tabii sıkılmadıysan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…