Logitech G513 gx Blue Switch klavye alınır mı?

Biz geçen sene G213 prodigy versiyonunu aldık 8-10 tane tuş artık basmıyor garantiye göndereceğim. Klavye tuş hassasiyeti tipi kılığı güzel hoş ama çabuk bozuldu. Corsair klavyem 3 senedir taş gibi.

Biz geçen sene G213 prodigy versiyonunu aldık 8-10 tane tuş artık basmıyor garantiye göndereceğim. Klavye tuş hassasiyeti tipi kılığı güzel hoş ama çabuk bozuldu. Corsair klavyem 3 senedir taş gibi.
Bende de var işte 5 yıl oldu alalı. Tam bu ayda bozuldu. Gerçekten çok güzel bir klavye. Artık mekanik klavyeye geçmek istiyorum. Bu modelden düşündüm. Alıp da sorunsuz kullananlar da var, 1-5 yıl sonra sorunlar yaşayanlar da var. Bilmiyorum napcam?

Klavye 2019'un başlarında çıkmıs belki 2018 bile olabilir tam tarihini bulamadım seneye 4 senelik olacak.
Doğrudur, benim logitech' in bu modelinin tasarımı hoşuma gitti.

Arkadaşım kullanıyor çok memnun tavsiye ediyor.
Arkadaşınız ne zamandır kullanıyor?

Keycap'leri dayanıksız fazla baskı uygulama zamanla tırnakları kırılıyor bende "Tactile" versiyonu var.
Tactile ile Gx Blue arasında fark var mıdır? Şimdi yenilenmiş falan diyorlar. Gerçekten o kırılma, çift basma-basmama sorunu düzelmiş midir belki?

Bunun da bilek desteği yok malesef.

Ben de bir yıldır kullanıyorum gayet memnunum. İkinci el uygun fiyata almıştım. Benden önce de yaklaşık yıl kadar kullanılmıştı. Aldığım arkadaş ne bilek desteğini ne de yedek tuşları kullanmamışti, aldığım gibi temizliğini bakımını yapıp yedek wasd tuşlarini taktım bu tuşlar orijinalinden farklı ve daha güzel. Uzun lafin kısası tavsiye ederim gayet şık sağlam güzel bir klavye. Bazı ürünlerin kronik problemleri olabiliyor ama bu o ürünlerden değil için rahat olsun eğer öyle olsaydı coktan öğrenirdik. Ürünlere bir de şu açıdan bakmak gerekiyor, bu gibi çok fazla satan urunlerdeki az oranda hatali ürün çıkması bile satılmış çok fazla adet olduğundan sorunun büyük gözükmesine yol açabiliyor.
Gx blue kullanıyorsunuz dimi? Tuşlarda basmadan dolayı kırılma vs yok dimi?

Son düzenleme:
Bende de var işte 5 yıl oldu alalı. Tam bu ayda bozuldu. Gerçekten çok güzel bir klavye. Artık mekanik klavyeye geçmek istiyorum. Bu modelden düşündüm. Alıp da sorunsuz kullananlar da var, 1-5 yıl sonra sorunlar yaşayanlar da var. Bilmiyorum ne yapacağım?

Doğrudur, benim Logitech'in bu modelinin tasarımı hoşuma gitti.

Arkadaşınız ne zamandır kullanıyor?

Tactile ile Gx Blue arasında fark var mıdır? Şimdi yenilenmiş falan diyorlar. Gerçekten o kırılma, çift basma-basmama sorunu düzelmiş midir belki?

Bunun da bilek desteği yok maalesef.

Gx Blue kullanıyorsunuz değil mi? Tuşlarda basmadan dolayı kırılma vs yok değil mi?

Hayır bir sıkıntı yok gayet memnunum.

Arkadaşlar G213 klavye kullanıyorum, klavyenin tuşları artık basmıyor. Ben de yeni klavye almak istiyorum. Logitech G513 gx Blue Switch modelini alacağım. Romer G'yi kimse önermiyormuş sorunlu diye. Bu klavye de de sanırım bundan var ama satıcılar Switch'i gx-Blue Switch diyor. Kısacası bu Switch' e(gx-Blue) sahip klavye nasıldır?

Bende G413 var klavye güzel Switch'ler falan ama tuş tırnakları çok kolay kırılıyor ve Switch bozulursa bulamıyorsun. Cherry MX marka Switch'li klavyelere bakabilirsin.

Geri
Yukarı